www.sudzibas.lv AirBaltic Nepatiesi sniegta informacija!!!

AirBaltic - Nepatiesi sniegta informacija!!!

Problema ir sekojosa! Visiem ir zinama situacija, ka bija attcelti lidojumi del vulkana izvirduma, nu tas ta ka butu skaidrs. Mans virs taja bridi atradas Francija(Nice), pasutiju vinam bileti caur internetu uz 17.04.10. Ka ari citus, so lidojumu ari atcela! Vins devas uz sis airBaltic kasi, kur vinam iedeva numuru uz kuru zvanit un pasutija 3 majas talak. Nekadas izmitinasanas uz barosanas nebija piedavats, ka vini te skandinaja, itka vinu kompanija "rupejas" par saviem klientiem. Mes nodomajam; nu ko darit? brauks ar autobusiem... So problemu mes atrisinajam. Bet 19.04.10. es aizbraucu uz lidostu, lai atteiktos no biletem(jo sazvanit so kompaniju ari nav iespejam, minute maksa 0, 36Ls bet neviens tevi ar operatoru nesavieno pat stundu nogaidot, tikai klausies ka autoatbildetajs murmina, palieciet uz linijas mes jus savienosim ar operatoru, savienojuma nav, bet naudinu rij), itka vissu nokartoja, teica ka divu nedelu laika atgriezis naudu. Naudas joprojam nav. Braucu atkal!!! Sie man pateica, ka man sniedza maldinosu informaciju)))). Uzrakstiju prasijuma pieteikmu un man pateica, ka atbildes viena menesa laika. Un ko darit!? Ka naudinu no konta noskaitit, ta vini ir superaktivi, bet tagad gaidi 2 menesus kamer atgriezis!!! Vai tiesam pateretajiem Latvija nav nekadas tiesibas? AirBaltic manas atcis ir pazaudejusi iebkadu prestizu. Pec iespejas centisos vairs neizmantot sis aviokompanijas pakalpojumus!

J

V Veldris 05.05.2010

Sūda kantoris viņš bija, ir un paliks !

. .Katoliete. 05.05.2010

.Katoliete.

Esmu nenogurdinoša svētceļniece pa Latvijas svētvietām un ne tikai.
Ir izveidota īpaša domubiegru grupa Draugiem.lv tieši svētceļniekiem, stopetajiem. Grupa saucās - Svētceļojumi.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies grupai - SVETCELOJUMI

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Lūdzu, links, tieši Tev!

Ar cieņu Marija Ermandsone- svētceļniece.

Lai Dieva žēlastība jūs visus apgaismo no dienas dienā!

Mamma 05.05.2010

Jekaterina muļļa!

K kris 07.05.2010

AirBaltic ir ļoti nepatīkams kantoris un baigie maitas par šādu čakarēšanu.
Vispār viņi pašā sākumā varēja pateikt, ka neko nemaksās un viss, jo tomēr vulkāna izvirdums iekļaujas force majeure.