www.sudzibas.lv AirBaltic Nelauj lidot māmiņai ar trim bērniem, pazemo un ņirgājas

AirBaltic - Nelauj lidot māmiņai ar trim bērniem, pazemo un ņirgājas

Māmiņa viena lido uz Vāciju ar trim maziem bērniem, viss norit labi līdz jākāpj uz lidmašīnu kur pasaka ka ne jums nav govis testa, māmiņa stāv un gaida kamēr tiek ielaisti visi pārējie lidmašīna, tas viss apmēram vairāk ka 30 minūtes, pēc tam
tiek pateikts jūs jau varējāt pa šo laiku uztaisīt testu es jūs atteicu un jūs nekur nelidojat, nekādu naudu neatgriež pērkat jaunu biļeti, māmiņa ar trim bērniem kas krāj visu gadu lai aizbrauktu nevar atļauties pēkšņi nopirkt uz vienu galu visiem biļetes pa 500€! Neviens neuzskata par vajadzīgu brīdināt, palīdzēt būt cilvēcīgam, es vienmēr esmu bijusi uzticīga airbaltic un viesiem ieteikusi ko pazīstu, lidojam vienmēr ar bērniem tagad bij arī zīdainis līdzi, domājams pēc šādas attieksmes un ļaunprātīgas vientuļas 3 bērnu mātes izmantošanas nespēšu ne labu pateikt ne vel kādreiz izmantot jusu pakalpojumus, mums bij nopirkts lidojums un tad vel darbiniece par mums visiem paņirgājās, ļoti ļauni! Darbinieki pateica pati vainīga! Nja ļoti profesionāli! Neļaut izlidot arī vācu valsts pilsoņiem, par to noteikti zinošu vācu vēstniecība Latvijā, pašlaik esam šeit iestrēguši jo nav līdzekļu, tie tika izdoti 4 personu biļetes iegādei! Es pat nezinu ko vel teikt, varbūt par daudz varbūt par maz, bērniem šodien pamatīga trauma, joprojām raustās guļot un raud, briesmīgi pārdzīvojumi un par ko vai tiešam darbiniece nevarēja pateikt uzreiz lai aizskrienu iztaisīt testu bet gaidīja līdz beigām lai mani pazemotu un bērnus traumētu!

07.09.2021

X xctaps 07.09.2021

Izklausās, ka jums kaut kas nav ok pašai ..

A absk12 07.09.2021

Ogo, kas par murgu!
1.likums lidojot -vienmēr pārbaudīt, kādi dokumenti un kas vajadzīgs! Un kā Covid laikā var nezināt vai nepainteresēties kādi testi un kāda vecuma bērniem vajadzīgi. Savu vieglprātību un bezatbildību nevajaga slēpt aiz bērniem! Domājat ja Jūs lidojat ar bērniem, Jums izklās sarkano paklāju līdz lidmašinai