www.sudzibas.lv AirBaltic Nekad nelidojiet ar Air Baltic

AirBaltic - Nekad nelidojiet ar Air Baltic

Iesaku nekad velti netērēt naudu un nelidot ar Air Baltic. Nododot bagāžu Air Baltic rokās, mani apzaga un galamērķī ierados ar spēčigi patukšotu koferi. Attieksme pēc tam arī pretīga. Velti piebilst, ka neko no nozagtā man neatlīdzināja un pat necentās palīdzēt. Lidojot ar lētajām kompānijām, nekad nebija nācies piedzīvot, ka, nododot bagāžu, darbinieki viņu apzags. Normāla kompānija censtos cīnīties ar problēmām iekšienē, nevis vainot un atkratīties no klienta. Nekad dzīvē vairs nelidošu ar Air Baltic un silti iesaku to nedarīt arī citiem. Lidojot lētāk ar Ryanair vai kādu citu vismaz visas mantas būs vietā! Air Baltic ir pretīgākā kompānija, ar kādu man pēdējā laikā nācies saskarties, ja negribat tik pat negatīvu pieredzi - turieties no tās pa gabalu.

P

. ....kl 15.07.2009

Nu tad vajadzēja to čemodānu ietīt plēves iepakojumā...
Vel ir jautājums, kur aptīrija: lidmašīnā vai ceļā uz lidmašīnu.

B burka 15.07.2009

Kaads te sakars kaada kompaanija miiljo cilveek!- lidostaa visu aviokompaaniju somas krauj vieni un tie pashi kraaveeji! ;) un jaa...starp citu somas ietiit pleevee lidostaa jau labu laiku nevar!;)

B Birka 15.07.2009

Tak kurš vispār lieto neaizslēdzamus koferus? Tas ir kā atstāt maciņu uz zemes pie lielveikala un bļaut pēc tam, ka lielveikals vainīgs, ka maciņš paņemts.

I ilze 16.07.2009

tikko ir nodots koferis bagaza, ta par koferi atbildibu uznemas un " nes" aviokompanija (un tas nav izdomajums, bet gan ta atbilstosi dazadiem noteikumiem ir).
es, piemeram, ari lietoju neaizsledzamu koferi un man ari neskiet, ka maza atsledzina varetu traucet tiem, kas grib zagt

A Anonima 07.08.2009

Piekrītu Burkas izteikumam. Nav svarīgi ar kādu aviokompāniju lido, jo bagāžu tiešām krauj vieni un tie paši cilvēki. Tā nu tas notiek un ir jārēķinās ar dažādām ķibēlēm. Sabiedriskajā transportā arī tiek izzagti maciņi un mobilie telefoni, tad sūdzēsimies Rīgas satiksmei :)

U Urmass 07.08.2009

Un kur Tav snacionālais lepnums par nacionālo aviokompāniju? Ne jau baltiks nozaga. nozaga lidostā.

N Natalija 07.08.2009

Interesanti, ka Jus līdosiet piemēram uz Ēģipti vai Tūrciju, ja gribesies vai vajadzēs? Ar māšīnu brauksiet??? Jo uz daudziem valstiem līdo tikai AirBaltic kompānijas līdmašīni, un Jus pats nevarat izvelēties ar kādu kompāniju līdot.

E Eseseseseseseseses 25.08.2009

jociigi - puspasauli esmu aplidojusi un bagaazaa nodotaas somas nekad neesmu sleegusi ciet un - nekad nekas nav pazudis, lai gan laiku pa laikam aizmaarsiibas peec gan laptops, gan kada cita veertiiga manta tajaa iecekotajaa somaa ir palikusi...varbuut man veicas, bet varbuut karma laba...:)

I Ilze 13.09.2010

Ir pat ļoti svarīgi ar kādu aviokompāniju lido! Tur jau arī ir tā atšķirība, ka AirBaltic bagāžu nekrāmē Rīgas lidostas darbinieki, bet cita "firmiņa", ar ko AirBaltic ir noslēgts līgums. Es ar ģimeni lidoju uz Itāliju ar tiešo reisu un mums neatnāca neviens no pieciem koferiem! Tad no piedodiet, bet nesaprotu kā var kautko sajaukt neiekraujot nevienu koferi!? Un par AirBaltic servissu un apkalpošanas kūltūru nevaru teikt nevienu labu vārdu! Esmu lidojusi no Malaizijas, kas skaitās trešā pasaules valsts, pat tur līmenis ir DAUDZ augstāks nekā AirBaltic! Lidojot no Rīgas lidostas ir tikai problēmas ar AirBaltic, citu aviokompāniju apkalpošanas serviss ir ļoti augstā līmenī! Vari ieteikt tieši to pašu - NEKAD nelidojiet ar AirBaltic! Labāk ne tiešais reiss, bet vissmaz bez problēmām!

V VIP 13.12.2010

Es lidoju regulaari uz dažādām valstīm vismaz reizi nedēļā... un 2 gadu laikā vienīgās problēmas, kuras netika atrisinātas man ir radušās tikai saskaroties ar Air Baltic avio kompāniju Gan bagāžas zagšanas sabojāšanas gan reis uatcelšānas un izmaiņu gadījumos. Visu iepriekšminēto gadījumu risināšana citās aviokompānijās tika atrisinātas sniedzot attiecīgu kompensāciju, pat Krievijas un Ukrainas avio līnijas ir pretīmnākošākas un vairāk orientētas uz klientu cienīšanu.
Arī man pirms kādiem 2 mēnešiem tika sadauzīts koferis uzlauzta atslēga un nozagtas mantas, taču man no Air baltik a atbildēja, ka es pats vainīgs ka tādas mantas vadāju koferī. Un pašu Air Baltic norādītais somu eksperts novērtējot bojājumu sniedz rakstisku vērtējumu, taču Air Baltiks paziņo ka segšot tikai 50% no sabojātās ceļa somas, bez jebkādiem citiem paskaidrojumuiem.
bezmazvai tāda pati attieksme pret cilvēkiem kā mūsu valstsvīriem...

A A666 03.04.2018

Piekrītu nekad nelidot ar šo kompāniju ja sevi cieni