www.sudzibas.lv AirBaltic Mūžīgā lidojumu pārcelšana un kavēšanās

AirBaltic - Mūžīgā lidojumu pārcelšana un kavēšanās

Lidojumi nekad nenotiek laikā, esmu regulārs airbaltic pasažieris un tik tiešām ar skumjām jāSaka, ka no 40 manis veiktajiem lidojumiem no berlīnes uz rīgu pēdējo 6 mēnešu laikā tikai 2 ir bijuši precīzi laikā, konstantas lidojumu pārcelšanas pēdējā brīdī, kad esi jau lidostā, šai kompānijai ir zelta standarts, atcelšanas ir nedaudz retāk, taču konstanti esošas! Tas ir tik tiešām skumji, jo kā latvietis vēlos atbalstīt mūsu uzņēmumus, taču ar šādu darbības stilu jūtos pretīgi, kad man ar airbaltic ir jālido, jo tur visiem par šiem faktiem tā pat ir vienalga - vismaz rodas tāda sajūta esot pastāvīgajam klientam!
Gala slēdziens diemžēl ir viens - airbaltic uzticēties un sagaidīt punktualitāti nevar, ja tiešām vēlaties laicīgi izlidot vai jūsu laiks jums ir dārgs - ar līkumu ap airbaltic, ļoti ļoti žēl, ka tā...
Lai nebūtu tikai sliktais jāpiemin - tad varu pateikt, ka tik lieliskas stjuartes kā airbalticam redzējis neesmu nekur!

20.05.2022

R

E esmeraldae 20.05.2022

Es vispār nesaprotu AirBaltic augstās cenas. Labāk izvēlēties Ryanair un 5-10x lētāk. Un ja reisi kavē, tad nu nav liela bēda, jo par to summu - tāds serviss. Man ar Ryanair vienmēr viss ir bijis ok. Nu un , ka mazāk vieta vai neērtāki krēsli? Ja lido Eiropas robežās, to 1-5 stundas var paciesties.

I Inguna Juhnevica 13.06.2022

Tur jau tā lieta, domājām ar bērnu būs ērtāka lidošana AirBaltic lidmašīnā, rezultātā llidojām velns sazin ar ko.