www.sudzibas.lv AirBaltic Maksa par reģistrāciju

AirBaltic - Maksa par reģistrāciju

AIRBALTIC PAZĪŅOJUMĀ:No šī gada 16.novembra Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" ieviesīs maksu par reģistrāciju lidojumiem lidostā piecu eiro (latu) apmērā katram pasažierim, informē aviokompānija.
Maksa par reģistrāciju lidojumam attieksies uz ekonomiskās klases pasažieriem, kuru biļetes iegādātas pēc jauno noteikumu izsludināšanas 4. novembrī.
No reģistrācijas maksas lidostā ir atbrīvoti pasažieri ar kustību traucējumiem, bērni līdz 12 gadu vecumam un pasažieri, kas lidojumam reģistrējušies internetā. Reģistrācijas maksa nebūs jāmaksā arī pasažieriem, kuru lidojums sākas lidostās, kur nav pieejama reģistrācija lidojumam internetā.

Svetdien lidojam ar ģimeni no Berlines: tur nevienam neinterese biletes iegades datums (mums tas bija vel septembris men.)-"vai nu maksa 5 eur vai paraksties uz Balticmiles!" Un visi cilveki rinda stav un raksta tas iesniegumus!!! Priekš kam tad vini ziņoja uz kam neattiecas jaunie noteikumi. Un kapec, ja Tegel lidosta nav Airbaltic automata priekš reģistracijas internēta viņi vispar ņēm šo maksu.
Bija loti nepatikams lidojums un sabojats viss "weekend" noskaņojums.

K