AirBaltic - Krāpšana

Ceļoju bieži. Esmu sastapusies ar dažadam situācijām, bet izskatās, ka airbaltic domā, ka ir paši "gudrākie". Nu kā ar viņiem lidot, ja katru reizi (neparspilešu katru reizi) , kad vēlos iegadāties biļetes no sakuma norāda vienu cenu, kad esi jau gatavs veikt maksājumu tevi izmet no lapas norādot "ka nespēj garantēt cenu" un uzreiz cena ir paaugstināta. Goda vārds, cien. Airbaltic, Jūs domājat, ka esam idioti? Jusu cenu politika un attieksme pret potenciālajiem klientiem ir vienkārši nepieņemama. Tad jau labāk maksāju citu valstu aviokompānijām, nekā lidoju ar airbaltic. Kartejo reizi pieradijat, cik kretīniska aviokompānija esat! Ceru, ja drīz bankrotēsiet ar šada veida piekopto cenu politiku un klientu apmanu!

W wer 27.09.2017

Pilnīgi piekrītu! Man arī ne reizi nav izdevies nopirk biļetes par sākumā piedāvāto cenu. Pēdējo reizi 25% uzmeta pa virsu. Sūdzēties PTACā laikam jēgas nav, gan jau kompānijas juristi ir pastrādājuši, lai tas būtu likumīgi.

S Suprimex 20.10.2017

t. p. situācija. Reklāmās e-pastā ir uzradīta viena cena, ieejot AB mājaslapā arī, bet čekošanas momenta cena uzreiz paaugstinājās ap 30% !

A A.L. 12.09.2018

Precizi tiesi sada situacija ari man. Nav zinams vai vel nav uzsakta lieta pret so?
Ir noteikti loti, loti daudz cilveki, kas jutas piekrapti, jo sis noteiek jau ilgak pa gadu.