www.sudzibas.lv AirBaltic kompensācijas par bagāžu nav

AirBaltic - kompensācijas par bagāžu nav

02/2011 Es ielidoju Rīgas lidostā ar Airbaltic avioreisu. Lidostā konstatēju, ka mans koferis bija uzlauzts un pazudušas smaržas no tā. Uz vietas iesniedzu iesniegumu par zaudējumu. Turpmāko divu mēnešu laikā AirBaltic pārstāvji pretrunīgi pieprasīja vairākus pirkuma apliecinošus dokumentus. Nosūtīju čeka kopiju, uz ko saņēmu atbildi, ka kompensācija būs izmaksāta 12 nedēļu laikā. Līdz šīm brīdim naudas nav. Summa ir neliela, bet attieksme..

02/2011 прилетела в Ригу рейсом данной авиакомпании, в аэропорту констатировала взлом чемодана и пропажу парфюма. На месте подала заявление о пропаже. В течение последующих двух месяцев предствители авиакомпании противоречили сами себе в запрашиваемых от меня чеках на покупку. В итоге чек был предоставлен, на что получила ответ, что компенсация будет выплачена в течение 12 недель. До сих пор денег нет. Сумма небольшая, а вот отношение..

J

J ja! 26.07.2011

I ne budet! Oni sami ne znajut, gde deneg sebe na chemodani vzjatj! Ne zavuduju tebe! Mne drugie aviokompanii, za odin prosrochennij denj chemodana platili kompensaciju!

T Toja 26.07.2011

Tiešām, Latvijā vairs nav čemodānu?Pilnīgi neticami! Tas nozīmē, ka žurkas mūk no grimstoša kuģa!

J jõņs 26.07.2011

Tātad tā tie smaržu reklamētāji draugos iegūst smaržas...

C cirvis 27.07.2011

Vispār jau par bagāžas saglabāšanu atbild lidostas!