www.sudzibas.lv AirBaltic Bezatbildība!!! Nepiegādā pasažierus gala mērķī, bet izmet svešā vietā!!

AirBaltic - Bezatbildība!!! Nepiegādā pasažierus gala mērķī, bet izmet svešā vietā!!

Bezatbildība un krāpniecība! Reisus vienmēr aizkavē, neizlido laicīgi solītajā laikā. No sākuma pārcēla reisu uz 1 stundu un samainīja uz airhorizont lidmašīnu. Pēc gaidīšanas stundas apsēžāmies lidmašīnā, bet nelīdojām! Sēdējām lidmašīnā lidlaukā gaidīšanas režīmā bez gaisa un ūdens vēl ap 2 stundām! Un pats jautrākais, ka mūs nepiegādāja gala mērķī un 2: 00 naktī izmeta Palangas lidlaukā, kad 22: 00 bija jābūt Rīgā! Protams, airbaltic neparūpējās par cilvēku izmitināšanu! Gaidījām kad beigsies šīs murgs līdz 13: 30 nākamās dienas! Sargājaties no airbaltic aviokompānijas!

29.06.2022

B Bez vārda vārds 29.06.2022

Vai tad tiešām tik daudz sūdzību rakstot, cilvēki nav iemācījušies pirkt biļetes no citām kompānijām. AirBaltic nav vienīgā avio kompānija. Nu tak...

Good Intentions 29.06.2022

Ir, kas lasa un kas nelasa, kā arī ir cilvēki kuri domā, kā ar viņiem taču tā nenotiks.

B Bez vārda vārds 29.06.2022

jāsāk tad lasīt. itkā pirmo reizi lidotu. tieši otrādi, sūdzās vairāk tie, kuri regulāri lido, nevis tie, kuri lidojuši vienu reizi dzīvē.

Jā, tā ir.Lidoju ar AirBaltic pirmo reizi savā dzīvē.Diemžēl, biju lābākās domās par šo aviakompāniju,tāpēc nelasīju par viņiem sūdzības.