www.sudzibas.lv AirBaltic atstāj lidostā, bet bagāža aizlido

AirBaltic - atstāj lidostā, bet bagāža aizlido

Internetā iegādājos biļetes lidojumam Rīga-Sharm el Sheika - Rīga . Uz Ēģipti aizlidoju bez problēmām, bet mājupceļš sagādaja īstas šausmas, ka man, 68 gadus vecam cilvēkam, negribas pat atcerēties.
Ierados savlaicīgi lidostā 2008. gada 16.novembrī. lai lidotu uz Rīgu. Piereģistrējos, nodevu bagāžu, izgāju muitas un pasu kontroli, bet uzaicinājuma doties uz lidmašīnu vēl nebija.Devos pastaigā pa lidostu, dzirdēju, ka aicina doties lidmašinu, steidzos samaksāt par pirkumu un skrēju uz izeju. Kad tur ierados, visi jau bija aizvesti uz lidmašīnu. Lidostas darbinieks mani uzaicināja autobusā un zvanīja uz lidmašinu, ka ir vēl 1 pasažieris, gados vecāka sieviete.Lidmašīnas komandieris mani atteicās gaidīt. Un aizlidoja, bet es paliku Ēģiptē bez somas, drēbēm, medikamentiem un iztikas līdzekļiem. Labi ļaudis palīdzēja iegādāties drēbes, pārtiku, samaksāt par mājokli.
Kad ierados lidostā uz nākošo reisu 19.novembrī, darbinieki paziņoja, ka Rīga pieprasa iegādāties biļeti, bet naudas man nebija. Kāda sieviete par mani galvoja, ka Rīgā es samaksāšu par biļeti Ls.221. No bankomāta izņēmu naudu un kasē samaksāju. Tagad esmu palikusi bez iztikas līdzekļiem un pilnīgā izmisumā.
Lūdzu "air baltic" vadību izskatīt šo gadījumu un atgriezt man naudu par biļeti, kā arī 3 dienu piespiedu uzturēšanās līdzekļus Ēģiptē.
Ceru uz drīzu atbildi.
Ar cieņu R.Stalbe

E Es 27.11.2008

Šis jau jāraksta uz air baltic, nevis sūdzībām.

S stop 25.12.2008

vecs un naivs cilvēks. pats nokavē reisu un vēl sūdzas.

A A666 03.04.2018

Viņi patiešam maina gate un nepaziņo pa mikrofonu .Dāzreiz tas ir 10 min.Kās Jums nav kauna tā teikt.Lai Jums pats paliktu uz ielas bez naudas 3 nedēlas

S Sancho 25.12.2008

Briesmīgs stāsts, jūtu līdzi.

S SAMTENE 25.12.2008

ziniet, cieniita daudz esmu lidojusi un dazaadi ir bijis, pat taa ka lidostaa ierodos 20 min pirms pacelshanaas.Ticiet man, ka nevienu nekur taapat neatstaaj.Ja kaveejat -ejat pie zaales administratoriem, tie palidz bez rindas registreties un pa raciju nodod informaaciju taalaakiem dienestiem..Shii bija Juusu pashas vaina.Varu iedomaaties kaadu stresu paardziivojaat.Noveelu turpmaak buut uzmaniigaakai.

L Lepi 25.12.2008

Nepatīkams stasts. Lidoju es bieži, cik esmu dzirdējusi viņi paziņo vismazs 2 reizes ar konkrēto uzvardu par kavēšanos.

L LLLL 26.12.2008

Neesmu spečuks lidmašīnās, bet zinu, ka no lidmašīnas komandiera nav atkarīgs, kad pacelties... visu pacelšanos, lidojumu un nolaišaanos vada lidostas dispečers.

S stop 26.12.2008

sorry to say, bet galvenais lēmējs gaisa kuģī ir gaisa kuģa kapteinis. savukārt kompānijas politika ir viena ībļa dēļ nekavēt izlidošanu, jo tad kavētos 180 citi pasažieri un, iespējams, ka nākošais izlidošanas slots no šīs lidostas tiktu iedots pēc 1.5h un lidmašīna nokavētu visas tās dienas turpmākās rotācijas.

E estll 26.01.2009

zel, bet cilvecins pats vainigs, ja nevari ierasties 30min pirms reisa geita un gribas personigu uzaicinajumu, ja iepirksanas liekas svarigakais taja bridi, tad lidmasinas kapteinim ir tiesibas pacelties bez viena cilveka.katra minute uz lidlauka maksa naudu.

F ferrara 31.01.2009

Diezgan divaini, ka bagaza aizlidoja bez pasaziera, kas ir pret noteikumiem- js pasazieris nav lidmasina, tad bagaza ir jaatrod un jaiznem, jo somas vienas nedrikst lidot! Un ja- neviens negaidis stundam, kamer pasazieris aizies lidz geitam...

A Anonima 10.03.2009

Nu jā, diemžēl šajā gadījumā tā tiešām ir paša pasažiera vaina. Kavēšanās izmaksas ir milzīgas, tāpēc viena cilvēka dēļ, kurš pie tam vēl savas vainas dēļ kavē, var maksāt pārējiem pasažieriem, lidostai un aviokompānijai ļoti lielu naudu.

K Krotow 29.05.2009

Uz lidojumu ierasties vajag laicīgi. Saprotu, ka iznāca dārgi, neērti un nepatīkami. Taču avio biznesā viena miegamices gaidīšana izlidojot, maksā pārāk dārgi.

Ilze, bagāža var aizlidot bez problēmām. Vienreiz paša vainas dēļ nokavēju izlidošanu uz Frankfurti, līdzīgi šī stāsta galvenajai varonei :) Galamērķis bija Nirnberga. Dabūju piemaksāt 60 Ls un pēc stundas lidot uz Frankfurti caur Kopenhāgenu. Nirnbergā nonācu ar 7h nokavēšanos, taču savu koferi saņēmu - tas tur bija atlidojis ar to reisu, ar kuru bija jāierodas man.

A A666 03.04.2018

Var atnākt laicīgi un gaidīt viena gate kas visu laiku ir saraksta .Bet Air Balic maina gates un nepaziņo laicigipa mikrfonu un srakstos..Un vecam,mazam 10 min un svesa vieta nav tik viegli atast to jauno gate.Par to ir jādoma.Un tas ir pārkāpums.Jabridina tauta laicigi

P Pramy lux 08.03.2011

traki