www.sudzibas.lv AirBaltic atcelto reisu vietā tiek maldināti cilvēki un nav viņiem risinājums

AirBaltic - atcelto reisu vietā tiek maldināti cilvēki un nav viņiem risinājums

Šodien 17.09.16. Tika slegta ielidošana un izlidošana no lidostas Rīgas. Par ielidošanu un izlidošanu informācijā bardaks. Zvanot uz maksas izziņu tālr.nauda par zvanu tika iekasēta vājprātā...uzdodot jautājumu par reisiem kuriem jābūt pēc grafika...atbildi neviens nesniedz..atbildot ka neko nezinot!!!! Superrr..ne..airbaltic rullee. Sekoju līdzi kā viņi norāda... viss it kā turpinās..reisus pārceļ uz vēlāku laiku...tik 10min pirms norādītās izlidošanas reiss tiek Atcelts...turklāt neko nepiedāvā kā risinājumu...ko man darīt..kur iet...kā tikt mājās...... Ar nožēlu varu pateikt...Airbaltic neinteresē kas notiek ar tevīm ja reiss tiek atcelts.

Atbilde no Air Baltic Support Pārstāvja atbilde 17.10.2016

Cienījamais pasažieri!
Vēlamies pateikties par sniegto informāciju un komentāriem par Jūsu pieredzi ar mūsu aviokompāniju, kas dod mums iespēju redzēt to no pasažieru skatu punkta līdz ar to veikt nepieciešamos uzlabojumus. Tāpat vēlamies paskaidrot, ka pasažieru komforts ir viena no mūsu prioritātēm, tāpēc turpinām strādāt, lai to uzlabotu!