www.sudzibas.lv AirBaltic Apkalposanas

AirBaltic - Apkalposanas

Izöidoju Riga uz Frankfurti pie Mainas 16.40 plkst. 15.00 gandriz nedabuju infarktu no meitenes nenormali spalgas balss un runasanas atruma skalruni- angliski informacijas sniegsana- meitene ta blava angliski- uz,anibu uzmanibu , ka visi uzgaidama telpa sedosie palecas. Dariet tacu kaut ko! Informacija jasniedz mierigi patikama balsi lai nesatrauktu pasazierus pirms lidojuma.

Jautajot lidmasina kad mes nosedisimies- latviski un vaciski mani nesaprata stjuartes runa tikai krieviski un angliski- Kapec!

Lidmasina ielidoja 30 min atrak! Kapec! Atrak lidoja? Augstak lidoja? Tad sezot bezgaisa lidmasina mes 30 min braukajamies pa lidlauka skrejceliem Arprats! Kas notiek?

Dainis 15.08.2018

Spriežot pēc jūsu sūdzības, ja arī viss būtu kārtībā, jūs tāpat būtu neapmierināta, varbūt jums derētu apmeklēt kādu speciālistu, ja viss apkārtējais jūs tik ļoti kaitina!

Kolta 15.08.2018

Jābrīnās, ka 21.gadsimtā cilvēki ir palikusi tik ļoti jutīgi un ievainojami. 30 min atrak ielidoja. Ārprāts kāda traģēdijā un par valodu runājot , ir tik daudz aviokompāniju , kurās stjuarti, piloti vispār nerunā latviski! Un ko darīt?!

T Tamara Ignatova 15.08.2018

Jusu nezinasa ir pilnigi saprotama- ja lidmasina ielido atrak tas nozime, ka vai nu ir parsniegts lidosanas atrums vai augstums ka viens ta otrs ir lidojuma risks.
Reisa no Latvijas uz Vaciju- apkalpej ir jaruna viena no sis valsts valodaa, ja ne tad tas ari ir risks. Jus esat vai nu oti jauna vai ari pietiekami stulba- ista sieviete. es tikai nesaprotu tas bija uzrakstits Avia kompanijai kapec atbild privatpersonas ipatneji! Mila man Jusu novertejums manai aktuaai sudzibai pilnigi neinterese . Elpojiet dzili un lidojiet ar AirBaltic bus jautri!