Aips SIA - Kavēšana

Autobuss Sia Aips, Kas Kursē Bauska - piebalgas vienmēr ienāk vecumniekos ar lielu nokavēšanos! Braucot no misas, viņam jau ir jāizbrauc no misas 6: 43, bet viņš tikai 6: 56 iebrauc misā! Šīs vainas dēļ cilvēki kas tālāk no vecumniekiem brauc uz rīgu - ierodas pieturvietā, bet mikroautobuss jau ir aizgājis! Ko jūs tiem 4 cilvēkiem ieteiktu pateikt saviem priekšniekiem? Vai tiešām nevar būt laicīgāk, es saprotu, ka ceļi nav mums tie pasi labākie, bet varbūt tad lai autobuss laicīgi izbrauc, lai citiem nav jākavē? Tā jau ir 4 diena, ka sia aips dēļ mēs visi kavējām darbu! Dariet, lūdzu, kaut ko lietas labā, savādāk iešu talāk sūdzēties.. Nu jau tiešām reiz pietiks! Šos maršrutus tā sakomplektēja, lai aips paspētu aizvest cilvēkus līdz vecumniekiem un tie paspētu uz Rīgas mikroautobusu!

Работяга 20.03.2018

"ieteiktu pateikt saviem priekšniekiem" es ieteiktu ka japaprasa lai vins ar savuu landkruizer afbrauc mujs pakal...

P Partaisniibu 20.03.2018

Cik Tu viszinošs un aizstāvošs , varbūt, tad Tu atbrauksi laicīgāk un mūs aizvedīsi?

Pacco_al 20.03.2018

Ziniet tālāk sūdzēties par mazu SIA vispār nav nozīmes. Paliksiet vēl bez tā paša vienīga autobusa ar kuru varējāt nokļūt uz darbu un ko tad teiksiet?
Nu nedzīvojam mēs perfektā valstī un nedzīvosim. Savukārt jūsu priekšniekam ir jāsaprot, ka ne jau savas vainas dēl jūs nokavējāt. Jāsaprot, ka cilvēki brauc no tālienes. Mazliet iecietības vienam pret otru. Noteikti, ka arī jūsu priekšnieks nav "svētais" visā.