www.sudzibas.lv AIO Preces atbilstība pasūtījumam

AIO - Preces atbilstība pasūtījumam

Komplektēju datoru (05.09.2011), bet tā kā neesmu eksperts datoru jomā, izmantoju iespēju, ka datoru saliks viņi (AIO). Solītie termiņi tika ievēroti, nav nekādu pretenziju. Pasūtījumu man piegādāju viņu kurjers un te nu bija pārsteigums, izrādās, ka viņi aizmirsuši to salikt (preces ir to oriģinālajos iepakojumos), līdz ar ko preci nogādāja atpakaļ birojā (es tā pieļauju). Pēc pāris dienām tika saņemts zvans, ka pasūtījums izpildīts un norunājām piegādes laiku. Viss, ok, dators salikts, samaksāju naudiņu, ienesu istabā, visu izpakoju, atvēru sāna vāku, lai pievienotu savu videokarti. Skatos un brīnos, AIO nav ievietojuši vienu pasūtīto korpusa ventilatoru (TITAN CASE FAN 120X120X25MM PWM SPEED), lai gan nebija dārgi 3.82 Ls, taču tomēr tā rīkoties nav smuki, kā ne kā par ventilatoru biju samaksājis. Saistībā ar konstatēto problēmu aizrakstīju e-pastu AIO, saņēmu zvanu, kur atvainojās, bet nolaidību pamatoja ar to, ka uz to brīdi ventilatori bija beigušies un tāpēc tas netika ievietots, solīja, ka to piegādās tuvākajā laikā.
Tagad ir pagājis gandrīz gads (29.08.2012), bet ventilatoru tā arī neesmu saņēmis, kā arī kontaktējies neviens ar mani kopš tā brīža vairs nav.
Viss būtu labi, ar AIO būtu pilnībā apmierināts, ja nebūtu bijis šis starpgadījums.

PS* Pasūtījumā biju iekļāvis atsevišķu procesora dzesi, kas tika akurāti uzstādīta, taču oriģinālo (kas nāk komplektā ar proceoru) nesaņēmu.

R