www.sudzibas.lv Aija Briška Krāpšana, amorāla attieksme

Aija Briška - Krāpšana, amorāla attieksme

Esmu šokā, tas ir viegli pateikts! Bij vizīte bērnam pie ārsta, pieteicāmies pa telefonu! Dzīvojam cita pilsēta, bērna atbrauca uz vizīti un te ņemt te! 35 eiro prasa no nepilngadīgā bērna par vizīti! Sakot ka vajadzēja interesēties par maksu, jautājums kur, un vai ne jums to pa telefonu jābrīdina? Bērnu nelaiž no iestādes ara! Kauns jums ir Aija Briška.

0 0203 23.03.2023

Aizmirstiet par bezmaksas medicīnu,pie mums ir tikai palikusi maksas medicīna, ja nēsat gatavs maksāt- tad varat sākt meklēt vietu kapos.
Nevienam ārstam savas zināšanas arī pa velti nav jādod. Jūs paši daudz ko citiem pa velti darat?

S Schokky 23.03.2023

Jums nav smiekls,ko jūs rakstāt?! Laikam tāds pats kolēģis 🤫😀un ja,runa galīgi nav par mani,bet ja tā interese-JĀ palīdzi un ar lielāko prieku 😉

Velvetpopstar 23.03.2023

Vispār pēc likuma bērniem medicīna līdz 18 gadiem pienākas bezmaksas, bet privatklinikas ur izņēmumumi.

A annaute 23.03.2023

Bomžiem, bomžu problēmas.

Cik gudra leksika 😀👏🏼👏🏼aplause

S Schokky 23.03.2023

Es visu saprotu,bet tā attieksme! Man mati stāvus stāv !

A annaute 23.03.2023

Cits kaut kas arī nestāv ieraugot šo?

S Schokky 25.03.2023

A Tu neesi nepareizas orientācijas ? Vai man lielas ka Tev intere tikai tas kas zemāk par vidukli 😅👏🏼