Aigars Tālbergs, OL-Terrace - Krāpšana

Solīja uzcelt terasi, piestāsta pasakas, paņem avansu un tad sākās meli, telefona necelšana.
Joprojām pazudis ar manu naudu un izvairās. Melis un krāpnieks. Pirms sākat kontaktēties parakņājaties internetā atsauksmes, tad atkritīs doma sadarboties. Interesējos parādu piedziņas firmā, kur šo darboni labi pazīst.

I Inita Novika 06.11.2023

Man ir līdzīga pieredze, paņēma avansu, sākās solījumi, tad viņam sākās visādas "likstas" un rezultātā nav nekas uzbūvēts un nav arī atgriezts avanss.
Vērsos policijā, tur arī skaisti aizrunāja inspektoram, ka visu atmaksās, bet jau pagājis pusgads un, protams, ka nekā.
Uz kontaktiem nenāk, telefons vai nu izslēgts, vai neatbild, uz e-pastiem arī neatbild.
Lūdzu ņemiet vērā, ka viņš firmas taisa uz citu personu vārda un darbojas kā komercdirektors.
Mans ierosinājums apkrpātajiem ir apvienoties un sniegt sūdzību prokuratūrā.