www.sudzibas.lv Aigars Šenbergs Pašvaldības policijas NEkompetence

Aigars Šenbergs - Pašvaldības policijas NEkompetence

Jūrmalā, Majoros, Jūras ielā tika uzstādītas jaunas ceļa zīmes. Protams kā jau vienmēr saliktas tā, ka tās grūti pamanīt kā arī īsti nevar saprast darbības zonu. Stāvvietai paredzamā vietā noliku mašīnu un piegāju pie blakus stāvošā pašvaldības policijas darbinieka - Aigara Šenberga (kurš kopā ar pārinieku stāvēja tieši blakus šai stāvvietai), un jautāju "Vai Jūrmalā ir bezmaksas stāvvietas?" uz ko saņēmu atbildi - jā, tad jautāju "Vai šeit drīkst stāvēt?" uz ko sekoja tāda pati atbilde- jā. Redzēju, ka pēc manis vēl kāds vīrietis gāja klāt un jautāja policista kungam to pašu. Atgriežoties apmēram pēc stundas ieraudzīju soda kvīti par mašīnas novietošanu neatļautā vietā, tādas pašas kvītis arī uz blakus stāvošām mašīnām. Sašutusi gāju klāt tam pašam policista kungam (kurš joprojām stāvēja tur pat ), un neizpratnē jautāju kāpēc man ir uzlikts sods, jo es viņam biju jautājusi vai šeit ir atļauts stāvēt, taču saņēmu Latvijas policista "cienīgu" atbildi- "Jūsu jautājums bija nekonkrēts, jo šeit stāvēt drīkst, bet ne šajā laika posmā, ja jūs man to pajautātu tad es atbildētu."

Ceru ka cienītais kungs ir apmierināts ar savu cēlo policista darbu, jo manuprāt ir pazemojoši meklēt tik bērnišķīgus attaisnojumus savai rīcībai kā "jūs neuzdevāt konkrētu jautājumu", laikam jāstaigā ar diktofonu lai ierakstītu visus jautājumus ko es uzdodu un arī atbildes ko man sniedz. Latvijā daudzi policisti rīkojas nekrietni, nevis sekojot kārtībai pilsētās, bet gan meklējot iespējas kā uzlikt vairāk sodu! Es uzskatu ka kungi rīkojās nekrietni un zemiski stāvot uz vietas un sniedzot cilvēkiem tik nekorektu informāciju, un tad aiz muguras liekot visiem sodus. Prieks par viņu sirdsapziņu!

Domāju ka arī pārējie kuri pamanījās iekrist bija sašutumā par šādu pašvaldības darbinieku nekrietnu rīcību! Žēl ka mēs esam pieraduši noklusēt visus šos gadījumus. Esmu mācījusies no savas kļūdas un tagad zināšu, ka NAV vērts vērsties pēc palīdzības pie tādiem pašvaldības policijas darbiniekiem!

Z

T ToZane 26.07.2011

Lielākā daļa Latvijas policistu tā vietā, lai aizstāvētu iedzīvotājus, katrā no viņiem saskata noziedznieku un naudas slaukšanas objektu.

A aivarsz 02.08.2011

gan tā nenotiekas...

Z Zibenzellis 10.08.2011

Ir citreiz arī jādomā, ko tu prasi policijas darbiniekam, No Zanes prasītā nevarēja saprast kad viņa grib stāvēt, vajadzēja prasīt, kurā laika posmā viņa apstāsies.Zane pati ir nekompetenta, tapēc arī vainu uzveļ policijas darbviniekam.Vajag izgudrot normālu pamatu par ko apdirst policiju.