www.sudzibas.lv AgSystems Slikts serviss

AgSystems - Slikts serviss

1) tātad atvedot mašīnu(pēc pieraksta) tiek pateikts, ka remonts, diagnostika aizņems kādu dienu, tāpēc var tālāk doties ar kājām, tad jau pazvanīs;
2) tiek nosaukta vēlāk vakarā pa tel. summa - 60 EUR par remontu, piekrītu remontam, nu kaut kur tā tas varētu maksāt, pēc būtības tikai apkope ar nelielu paskrūvēšanu;
3) nākošajā dienā summa pārtop par 115 EUR pēkšņi.

Kopsummā:

Nomainītās detaļas ar interneta veikalā maksā 30 EUR, nu ar rezervi - 35 EUR, darbs, kas padarīts, aizņem profesionālim ne vairāk kā 1h, bet pīpējot 2h.

Tātad čaļi par 2h darbu paprasa 80 EUR + detaļu cena.

Sanāk, ka 40 EUR stundā vismaz.

Šiki, neko teikt, katrs lai spriež pats.

A asasa 05.10.2016

Par šo servisu nav vērts pat runāt. Daudzus gadus atpakaļ liku tur gāzes iekārtu, ar kuru mocījos 2 gadus - visu laiku viņi neatzina, ka kaut kas nedarbojas vai ir kāds defekts, teica, lai eju pie benzīnniekiem. Tas nekas, ka mašīna slāpa nepārtraukti tieši uz gāzes. Beigās citā servisā pateica, ka gāzes kompis ir no dzimšanas brāķis, nomainīja pret citu un nu jau viss iet pāris gadus. Nebrauciet tur!!!