AGIHAS - Krapsana

Neticu šai valdei, kuras priekšsēdētājs Andris veikenieks, kaut vai tas, ka bez brīdinājuma vairs nesuta, kad ierasties uz sapulcem. Loti ceru, ka tās labdarības iestādes, kas sponsorē šo nevalstisko organizāciju, Latvijā ir loti daudz tādu cilvēku, bet grupā kadi 30 skaitās, bet reāli, kas piedalās kaut kados braucienos ir vieni un tie passi, un tas protams ir par saziedotiem līdzeklim no visam organizācijam, ne jau par savu naudu brauc vieni un tie pasi, tāpēc kauns un negods sai nevalstiskai organizācijai, cerams, ka tāda likvidēsies, jo tur ir vieni krāpnieki, kuri braukā par saziedotiem lidzekliem, paldies dievam man no viniem nevajag nekadu atbalstu,

A aramiss 27.11.2019

kas tā par sektu?...izskatās pēc krāpnieku kantora un tas veikenieks izskatās pēc d. laizītāja, mīzelis!