Aģentūra Agenda, SIA Factor - Neļauj sevi apkrāpt!

Aģentūra Agenda ir mana briesmīgākā darba vieta; nožēloju, ka vispār tur iekūlos... Neesi muļķis - neuzķeries uz vadītājas [valdes locekles, direktores utt. vienā personā] saldajiem solījumiem, ar kuriem parasti piebaro cilvēkus darba pārrunu laikā.

šī nav tā darba vieta, kurā tu varētu atļauties strādāt pat krīzes laikā!

Pārrunās tiek solītas piena upes ķīseļa krastos, bet rezultātā tiek ieguldīta sava nauda [braukājot uz darbu un no darba, pie klientiem u.c. izdevumi, kas jāsedz no savas kabatas], bet rezultātā netiek izmaksāta alga, visas ienākošās naudas summas piesavinās sev, melo, ka nav naudas algas izmaksai. Solījumi, solījumi, solījumi...

Pat treknajos gados viņa atrada miljons veidus, kā apkrāpt cilvēkus - gan klientus, gan darbiniekus.

Salda mēlīte, tukšu solījumu čempione, krāpniecības un mahināciju speciāliste, slimīga paranoja - visi šie atslēgas vārdi lieliski raksturo.

Lai izvairītos no iekavētās naudas (kas mērāma jau tūkstošos latu) izmaksas gan darbiniekiem, gan klientiem, tika izveidota jauna firma SIA FACTOR.

JA TU NEJAUšI ESI UZDūRIES SIA FACTOR DARBA SLUDINāJUMAM VAI VēLēJIES SARARBOTIES AR PERSONU - NEDARI TO! PAT KRīZE NAV PIETIEKAMS IEMESLS, LAI ļAUTU SEVI ļAUNPRāTīGI IZMANTOT UN APKRāPT.

P.S. Tā nav personīga atriebība - daudz domubiedrus var atrast Sudzibas.lv, izmantojot atslēgas vārdus, "Aģentūra Agenda" un "Factor"

D darbinieks 03.03.2010

"Bijušais darbiniek ", sēžot un ēdot nepārtraukti, nav iespējams pieprasīt un nopelnīt naudu. Tavs ieraksts ir vnk smieklīgs, jo var redzēt, ka tu raksti tīri uz emocijām, kam nav nekāda sakara ar realitāti. Tāpēc sakārto savu dzīvi un padomā par to vēlreiz. vēlu veiksmi! :)

A arnis 03.03.2010

Strādāju jau labu laiku factorā - varu teikt tikai labāko, tāpēc nesaprotu, kas tas par naidu...

M mērkaķis 06.03.2010

daudz ir iemācījusi, patiešām, bet vēl vairāk viņa ir parādā!

, MĒS DABŪSIM SAVU NAUDU, KO NESAMAKSĀJI! TUKŠO SOLĪJUMU TURĒTĀJA!

Pretīga sajūta, ka viens cilvēks var šitā nokaitināt.

M merkakis2 15.03.2010

netīšām uzdoros uz šito sūdzību un taaa smējos... teksts trāpīts desmitniekā, un lieliski raksturo Ingunu un viņas firmas. Ir sanācis pie viņas pastrādāt un jasaka, ka sūdzībā neviena melota vai pārspīlēta vārda... un pirmajiem diviem komentāriem cauri spīd ingunas stils un rokraksts...

B bekons 16.07.2010

Arī es reiz strādāju SIA Agenda un redzēju, kā tiek apkrāpti cilvēki (t.sk., es). Kad gāju prom, nesamaksāja naudu. Pēc tam kā muļķis pāris mēnešus skrēju no pakaļas, zvanīdams, sūtot meilus, lai savus 50 LVL atdabūtu. I tad vēl beigās sāka tēlot muļķi, ka neko nezinot un, vai tiešām ir bijuši 50 LVL, jo viņai, redzi, liekoties, ka bija tikai 30 LVL.

A Apkraptspasutitajs 01.06.2011

Savlaik saskāros ar ļoti līdzīgu attieksmi sava darba devēja vārdā pasūtot reklāmas laukumu medicine.lv portāla it kā drukātajā versijā. Izrādījās, ka nekādas drukātās versijas, protams, nav un man vajadzēja krietnu pus gadu, lai samaksāto naudu beidzot no šiem atpakaļ dabūtu.

J jurists 17.06.2011

"Apkraptais" Pasutitajs, pirms izgazat žulti un izplatat meligu informaciju (zurnala drukataa versija iznak ), paskatieties savos gramatvedibas datos, kuros redzams ka jusu parstavetais uznemums joprojam ir paradaa papravu summu uznemumam par sniegtajiem IT pakalpojumiem. Taa vietaa, lai rakstiitu sheit kjengas, labaak buutu veikushi jau GADU kaveeto reekjina apmaksu.

M Minčuks 02.11.2013

OOO, jā! Tagad arī flautu pūš. Nekrietna mele unzagle. Viņa vēl piekopj tādu taktiku, ja apkrāptai darba ņēmējs prasa, lai samaksā viņam pienākošos naudu, iet uz policiju un raksta iesniegumu par it kā draudu iztekšanu.

LŪ G U M S-- visi, kurus ir apkrāpusi rakstiet uz: [slēpt]@inbox.lv

Brauksim kopā pie ciemā.:))))))

M merkurijs 08.04.2021

Paldies