www.sudzibas.lv Agd.lv Slikts serviss

Agd.lv - Slikts serviss

20.06.2017 apmaksāju preces pasūtījumu (145.99 EUR). Izpildes termiņš tika solīts 7 - 10 darba dienu laikā. Zvanīju 07.07.17, prece vēl nebija piegādāta. Nākamais solījums bija uz 10. - 11.07.17. Arī šajos datumos prece joprojām bija ceļā no Polijas noliktavas. Pieprasīju atmaksāt naudu uz kontu,Vismaz šis solījums tika izpildīts. Taču darbiniece optimistiski stāstīja, ka 13.07.17 noteikti (100%) piegādāšot man preci ar bezmaksas piegādi un es varēšot pasūtījumu apmaksāt skaidrā naudā. Protams solījums netika izpildīts, neviens pat nepiezvanīju, kur nu vēl ko piegādāja. Apmeklēju šo interneta iepirkšanās adresi pirmo un pēdējo reizi.

V Viesturs.O 18.09.2017

Aija Strepetova lūdzu sazinieties ar mani, ja jums vēl ir pretenzijas pret SIA Colombia vai www.agd.lv - 26498940 vai [slēpt]@eif.lv