www.sudzibas.lv Agd.lv Loti slikts serviss, preces vnk nav!

Agd.lv - Loti slikts serviss, preces vnk nav!

Pasutiju preci, teica ka bus 10 dienu laikaa, paneema priekshapmaksu ! Pagaajis ir meenesis un preces nav vel ! Ja pats nezvaniitos vini ari nebutu man atbildejushi ! Majas lapaa bija rakstits ka prece ir piegadataju noliktava un pa telefonu solija ka OBLIGATI bushot jo radas ka ir vairak par 10 preceem.. Tagad pec menesha gaidishanas ceru atgut naudu, redzes kaa tur ar to vel buus.. Neiesaku nekaadaa gadijumaa!

K

V Viesturs.O 18.09.2017

lūdzu sazinieties ar mani, ja jums vēl ir pretenzijas pret SIA Colombia vai www.agd.lv - 26498940 vai [slēpt]@eif.lv

K Kristaps 18.09.2017

Ko man tur sazinaties vairs, sen jau nopirku to pashu preci un piegade bij 2 dienu laikaa! Super, ka atbildi pec 2 meneshiem. Ja velies vari pats man uzzvanit - 26367541, bet jeegu neredzu