www.sudzibas.lv Agd.lv Krāpšana, naudas neatgriešana

Agd.lv - Krāpšana, naudas neatgriešana

Esam pasūtījuši elektropreces caur šo i-veikalu. Piezvanot mums, darbiniece Inga Borka-Putniņa pieprasīja uztaisīt pilno priekšapmaksu, akceptējot ka prece tiks piegādāta 7-10 dienu laikā. Saņemot naudu agd.lv pazudis, neviens nezvanīja un bieži vien neņēma klausuli, uz e-pastiem neatbildēja. Preci neviens mums neatveda, noformējām iesniegumu par naudas atgriešanu pie viņiem birojā. Naudu līdz šim neesam saņēmuši, kaut darbiniece Inga ir solījusi pa tālruni visu atgriezt, labi kaut visas sarunAs tika ierakstītas diktofonā. Šodien sniegsim iesniegumu PTAC un Valsts Policijā par krāpšanu.

U

M mondilv 23.10.2017
Мошенники

Взяли денег за товар. Месяц шифровались, на звонки не отвечали.
Заявился в оффис. Извинились, мол "не смогли".
Пообещали вернуть деньги взад.
Завтра у бухгалтера спрошу.

Andris Sa 14.12.2017

nekad nevajag pirkt neko kad prasa pilnu prieksapmaksu, tikai nauda uz vietas, vai maksimali 10% no cenas!

V Valērijs D. 15.12.2017
Pateicība

Sveiki! Par kompāniju AGD.lv ir daudz sūdzību, un kad nolēmu griezties pie viņēm pēc interejošās mani preces ļoti risķeju. izlasot ko raksta citi biju gatavs arī ar viņēm arī lamāties. Un pirmajā reizē pasūtiju pie viņem divus mobīlos telefonus septembrī 217 g. pieprasija 100% avansu, pēc nedēļas pasūtijums bija izpildīts, abi telefoni bija tie ko sūtiju gan modeļi, gan krāsas aizrādijumu nav. Otrajā reizē pasūtiju kafijas automātu 8-ja decembrī samaksājot avansu 100% termiņš bija 5-10 darba dienas, 14 decembrī jau izņēmu savu pasūtijumu AGD.lv ofisā un atkal viss ir bez izrādījumiem .

Paldies AGD.lv komandai

Работяга 15.12.2017

217g mamonti nav dzimusi

Dainis 16.12.2017

Lēta reklāma!

V VīliesĻoti 19.12.2017
slikts serviss

Pasūtīju mikroviļņu krāsni, veicu priekšapmaksu. Solīja piegādāt 7-10 dienu laikā.
Pagājušas 20 dienas, telefonu neceļ, uz epastu neatbild. Ja nevēlaties bojāt nervus,
izvēlaties citu kantori.

в Виktor 19.01.2018
Очень плохой сервис

В этом интернет магазине вас будут кормить завтраками и вытирать об Вас ноги. Заказал sd карту , получил через 1.5 месяца. На звонки неотвечяют, в офисе застать практический невозможно!

U user6 13.02.2018
Krāpšana

Tautai jāzina savi varoņi. Te ir tie zagļi no agd.lv, SIA COLOMBIA un tagad jau SIA KATON GROUP.
Inga Borka – Putniņa un Ruslans Alkena

E Eu-Celtnieks-PRO 14.02.2018
Обещают товар и не привозят

Обещали привезти куча железа для ПК, все заказали, звонили, сказали все ок скоро будет, в результате потеряли две недели время и нервов.