www.sudzibas.lv Agd.lv Krāpšana

Agd.lv - Krāpšana

10.10.2017.gadā apmaksāju Notebooka iegādi. Man solīja piegādi 10 darba dienu laikā, bet pēc tam sākās skaidrojums, ka prece kavējas. Pēc tam vairs neatbild uz telefonu zvaniem! Nauda ir iemaksāta pāri tūkstotim eiro! Būs jāgriežas tiesā ar papildus kompensāciju par neērtībām! Papildus ziņošu arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrā! Neizmantot pasūtījumiem šo firmu! Ja negribiet sarežģīt dzīvi ar problēmām!

Papildināts Romuald Girwid 24.10.2017

Sveicu visus, kas lasa šo informāciju! Gribu atsaukt visu slikto teikto par šo firmu, ko viņiem pašiem radās problēmas ar viņu partneriem, un tāpēc pasūtījums netika izpildīts sarunātā laikā! Es pieprasīju iemaksas atgriešanu un tā arī tika pārskaitīta šajā pašā dienā! Firma darbojas ļoti korekti un tai var uzticēties! Es vainīgs par savu pārsteidzību un atvainojos firmas priekšā!

Papildināts Romuald Girwid 24.10.2017

Gribu papildus paziņot, ka firma izrādīja laipnību un piedāvāja par saviem līdzekļiem manis veikto pasūtījumu piegādāt, kad atrisinās savas problēmas ar partneriem, un man piedāvāja norēķinu pie saņemšanas! Vēlreiz atvainojos firmas priekšā un novēlu firmai veiksmi turpmākā darbā!

B Biruta111 24.10.2017

Rēķinies ar to, ka tu savu naudu esi noskalojis podā, neredzēsi ne mantu, ne naudu! Apsveicu!

R Romuald Girwid 24.10.2017

Naudu jau esmu saņēmis atpakaļ ! Firma ļoti solīda un ar atbildības sajūtu, man izteica mani interesējošu priekšlikumu bez priekšapmaksas !