www.sudzibas.lv Aero.lv Slikts serviss

Aero.lv - Slikts serviss

Lidojums kopuma labs. Esmu ļoti neapmierināts ar turpmāko, kas mums ar sievu bija jāpārdzīvo. Lidojam no Bukarestes uz Rīgu ar parsešanas Berlīne. Parsesanas ilga 13h. Berlīne ielidojam plkst. 21: 30. Kur mums reāli parnaksnot, ja lidostu sledz ciet tulit pēc pēdēja reisa 23: 55? Pie vietēja bara uz soliņa? Lidojums no Bukarestes līdz rigai aiznem vairāk neka 18 stundas, turpretī no rigas lidz bukarestei nepilnas 6 stundas.
Nav kur pārnakšņot, nav, kur est nopirkt, jo visas kafejnicas un bari veras ciet šaja laika.
Citas aviokompānijas nodrošina viesnīcu ar vakariņam ja parsesanas ilgst 8h un ilgak.
Manuprāt ari aero.lv ir pienākumi nodrošināt naktsmītni.
Par biļetem sanāk ari loti daudz parmaksat. Ja sakotneji rada vienu summu, līdz bilesu registrācijai tiek piesummēts vel klat drošības garantijas (kuras neko isti ari nesedz) mistisks transferts, komisijas maksa, par sēdvietas izveli utt. Uz e-pastiem atbild un sazvanit var tikai darba dienas no 9-18. Ja brīvdiena kaut kas nav kartība ar biļetem, tad bez maz vai jāpērk jaunas biļetes.

really? 13.11.2018

Savu pieredzes trukumu un nezinasanu dodoties pirmoreiz arpus lv nevajag novelt uz kkadu sliktu servisu!

L Laura Rone 16.09.2019

Pilnīgs neadekvāts jūsu atbilde! Šī kompānija neatbild uz zvaniem un sms, kā arī e-pastiem!

J JanisNejanis 19.12.2018

Pričom te Aero.lv? Viņi pārdod biļetes, nevis plāno jūsu ceļojumu!