www.sudzibas.lv Aenri kāzu salons Naudas izspiešana, melošana un rupjas pārdevējas

Aenri kāzu salons - Naudas izspiešana, melošana un rupjas pārdevējas

Dzivoju arzemēs, bet patreiz esmu Latvijā un atnacu uz Avotu kleitu sameklet sev kazu kleitu. Kad iegaju kazu veikalā Aenri, pārdeveja vārdā Mārīte piedāvāja uzmērīt vairākas kleitas. Visas kleitas kuras mērīju, Mārīte piedāvāja pa 300 eiro, kas bija ar "atlaidi". Viena kleita loti iepatikās, bet īsti nepatika apakssvarki un priekšejais tills. Marite dāsni piedāvājās pāršūt apakšsvarku un tillu par 50 eiro. Es teicu ka vēl
padomāšu par kleitas pirkšanu, jo man jāpaskatas kas atrodams citos veikalos. Mārīte uzrakstīja kleitas modeli uz Aenri salona zīmītes un piekodinaja ka man atlaide būs tikai līdz cerurtdienai.
Līdz ceturtdienai es izstaigāju daudzus kazu veikalus un izdomāju ka tā kleita man tomēr patīk vislabāk un atgriezos salonā to nopirkt. Mārītes nebija tajā dienā, bet bija citas pardevējas un pati dizainere Olga. Teicu ka gribētu vēlreiz uzmerit to kleitu un ka Marite man viņu piedavaja pa 300 eiro. Es uzmeriju un man patika, vienojamies ka pāršūs apakšu un nedaudz modificēs priekšu. Kad gribeju pirkt kleitu, man viena pardevēja teica ka cena ir 850 eiro. Es teicu ka Marite iedeva man atlaidi ja izdomāšu līdz ceturtdienai kleitu nopirkt. Blondā pārdevēja ar copi palika neapmierināta un parādīja ar rokas žestu ka Mārīte esot "ku-kū" un pateica ka "Mārīte mums ir tāda īpatnēja un nesen tikai sakusi strādāt". Iejaucās pati dizainere Olga kas jau sāka rakstīt citu cenu - 450 eiro plus paršūšana. Laimīgā kārtā man bija Mārītes zīmīte kur bija uzrakstīta viņas dotā cena un kleitas modelis uz Aenri salona oficiālās kartinas. Vienojāmies beidzot par tādu cenu plus paršūšanas cenu. Vienojāmies arī ka salonā nomainīs apaksvārku - garu un krītošu, bez skēlumiem. Samaksāju pilnu summu par kleitu un papildus par pasršūšanu. Līgumā tas viss bija ierakstīts un viena kopija man iedota.

Kad atnacu uz pirmo piemerišanu, es no šausmām gandrīz nokritu - augšeja tilla daļa bija greizi nogriezta un pavirši nošuta. Pateicu ka tas nu gan galigi neder. Tā pati blondā pārdevēja ar copi palika loti nelaipna un sāka strīdēties pretī, piebilstot ka man kleita tika pārdota ar lielu atlaidi un man jāprotās un jāpiemaksā vairāk. Un vel teica ja viņi ko pārtaisis, tad lai es maksājot iepriekš. Es pateicu ka nevienā valstī ieprieks neko nemaksā, kamēr darbs nav izdarīts kā norunāts, kā arī es jau samaksāju visu summu par priekšas pielabošanu saskanā ar Līgumu. Es beigās pateicu, ka tad lai viņas man nešuj to tila apmali bet nogriez tikai rupigi un simetriski - to es arī Līgumā pierakstīju klāt. Pārdevēja bija loti lecīga un visu laiku mēginaja izspiest vairak naudas, bet es neko neteicu pretī jo baidījos ka sacukos kleitu.

Es biju ļoti noraizējusies par nelaipno attieksmi un nekvalitativo pāršūšanu. Nākamajā dienā man zvanīja pati dizainere Olga kas bija laipna un teica ka pāršūs man tilla priekšu kārtīgi. Es jau sapriecājos ka viss būs labi.

Kad atnācu pakal kleitai, pati pirmā pārdevēja Mārīte bija tajā dienā salonā un lika man uzmērīr kleitu. Augšējais tills bija normali šoreiz nošūts, bet kad es un mana draudzene ieraudzījām kā piešūts apakšsvarks, gandrīz nokritām no šoka - svarks bija 20 cm virs potītēm un ļoti šaurs, ar skelumu un piešūts iekša uz ārpusi! Vēl ieveroju lielu caurumu tilla vīlē. Es pateicu Mārītei ka tas man galīgi nepatīk un nav kā vienojamies. Mārīte strīdējās pretī un apgalvoja ka tas ir tā kā es gribēju. Man japiebilst, ka tad kad vienojamies kā piešūt apaksvarku, Marites klāt nebija, jo viņa tajā dienā nestrādāja. Es pateicu ka kleita ne pēc kā neizskatās un ko tādu ir gruti nosaukt par kvalitativu darbu. Mārīta palika nikna un nelaipna. Sāka teikt tādas mulkības kā piemēram " Pasmaidiet un tad jums patiks kleita. Iēdiet saldējumu." Man sāka likties ka vina ko salietojusies jo sāka runāt nesakarigas stulbibas, kas izklausījās kā nirgāšanās.

Mārite vēlāk paziņoja ka man jāpiemaksā 50 eiro ja es gribu pāršūt apaksvārkus kvalitatīvi. Es teicu ka par to jau iepriekš vienojāmies. Mārīte sāka atkal teikt ka man liela atlaide iedota un man jāpiemaksā klāt. Es tad pateicu ka viņa man pati iedeva atlaidi un ka visa cena kopā ar paršūšanu man ir Līgumā. Mārīte palika nikna un pateica lai es ierakstu viņu Līguma kopijā ka esmu saņēmusi kleitu BEZ pretenzijām! Es ierakstīju Līgumā ka saņēmu kleitu ne tā kā vienojāmies un apaksvārki piešūti īsi un vēl caurums tilla. Kad es pierakstīto komentāru nobildēju ar telefonu, Mārīte nikna pieskrēja klat un izrāva man līgumu no rokām. Laimīgā kārtā es paspeju to nobildēt. Es paņēmu kleitu un kad gāju ārā no salona, Mārīte kliedza: "Uzēdiet saldejumiņu".

Nakamajā dienā aiznesu kleitu pie profesionālas šuvējas, kas bija šokā kā piešuts apakavārks, vēl pie tam iekšpuse uz āru - iekspuses ielocītā vīle ir uz ārpusi. Viss tagad tiks izlabots, bet esmu šokā un mana draudzene arī, kas bija klāt abas pēdējās reizes kad biju salonā. Pārdevējas Aenri salonā ir loti neprofesionalas, melo, mēgina izspiest naudu un paršūšana ir arkartigi nekvalitativa. Es nesaprotu kā kazu salons pieļauj tādu attieksmi pret klientiem un pazemo savu reputaciju.

Lūdzu neperkiet kleitu šajā salonā jo būs nepatīkama pieredze un ļoti zema limeņa apkalpošana. Ja tomēr pērkat kleitu Aenri salonā, es iesaku nest pāršūt vai ko pielabot (pat minimālu) citā salonā vai pie profesionalas šuvējas.