www.sudzibas.lv Adidas Outlet nekvalitatīva prece

Adidas veikals Rīgā - nekvalitatīva prece

Nezināju, ka Adidas veikalā pārdot nekvalitatīvu preci. Pie tam, konstatējot brāķi - manā gadījumā sporta apaviem vizuāli ir saskatāmas firmas zīmes un šuves nesimetrisks izvietojums labajam un kreisajam apavam, ir atteikts tos nomainīt vai atdot naudu. Tika paskaidrots, ka tāpēc šiem apaviem ir atlaide, kaut gan pērkot uz brāķi norādēs nebija, tās stāvēja plauktā ar citām precēm. Secinājums - ADIDAS veikalā var iesmērēt BRĀĶI un par to viņi atbildību nenes!!!

R

U uzzy 12.12.2012

ieliec bildi varbūt. Jo savādāk pagaidām man tikai ir jāpasmīn par "saskatāmas firmas zīmes un šuves nesimetrisks izvietojums labajam un kreisajam apavam"! Protams bija viņiem jābrīdina par ko atlaide, bet nu funkcijas jau apavi tev pilda? A tomēr laikam nē, jo neizskatās stilīgi pietiekami :)

R rukis 12.12.2012

Līdz šim visi pirkumi šajā veikalā bija veiksmīgi. Tagad būšu acīgāka. Vienkārši tādām precēm jābūt atseviškā plauktā ar norādīti NOCENOTAS PRECES. Žēl, ka ar tāda brenda kā ADIDAS preci tā izrīkojas.