Adidas Outlet - Slikts serviss

Es devos uz veikalu ADIDAS OUTLET, SIA "ADIDAS BALTICS", Kr.Barona 7/9, Rīgā, lai iegādāties sporta čības, bet saskāros ar rupjo un nekaunīgo uzvedību no pārdevēja puses ar vārdu Jānis un Diāna. Tiklīdz es iegāju veikalā un pieklājīgi paprasīju man atnest manu izmēru, Jānis un Diāna atnesa to ar izskatu, ka ir veikuši milzīgu labvēlību. Pēc tam viņi sāka rollēt acis un smieties par mani. Ar ko tas bija saistīts, es goda vārds nesapratu, jo nekādas papildu frāzes, izņēmot - "Vai Jūs nevarat lūdzu man atnest manu izmēru" - Es neteicu. Kad man atnesa kurpes, es pajautāju, kur es varētu redzēt administratoru, Jānis atbildēja, ka administrators ir atvaļinājumā. Kad es teicu pārdevējam Jānim, kāpēc viņiem ir tāda rupja attieksme pret pircējiem un es gribu nopirkt divus pārus sporta čibas, viņš man ļoti rupji atbildēja, ka ja man kaut kas nepatīk es varu iet uz citu veikalu. Gribu pateikt SIA „ADIDAS BALTICS” vadībai, ka es neatnācu uz diskotēku, bet nācu nopirkt preci un saņemt pieklājīgo servisu!!! Veikala vadībai, es gribētu ieteikt veikt steidzamus pasākumus attiecībā uz pārdevējiem Jāni un Diānu, jo šie cilvēki absolūti nevēlas strādāt un ja jūs nevēlaties strādāt un jums nepatīk cilvēki, tāpēc lābāk aiziet no darba! Goda vārds, Rīgā tādu rupjo attieksmi es redzu pirmo reizi dzīvē!

Papildināts Maija20 17.03.2016

Зашла в магазин ADIDAS OUTLET, SIA „ADIDAS BALTICS”, Кр.Барона 7/9, чтобы купить себе кроссовки, но столкнулась с грубым и хамским поведением продавцов по имени Янис и Диана. Как только я зашла в магазин и попросила в вежливой форме мне принести мой размер, Янис и Диана принесли мне их с таким видом, как будто сделали огромное одолжение. Далее стали закатывать глаза и смеяться надо мной. С чем это было связано, я честно признаться так и не поняла, т.к. никаких дополнительных фраз кроме – «Не могли бы вы мне принести мой размер» - я не произнесла. После того как мне принесли обувь, я спросила где я могу увидеть администратора, на что мне сказали, что администратор в отпуске. Когда я сказала продавцу Янису, почему вы так плохо относитесь к своим покупателям, ведь я хочу у вас купить две пары кроссовок, он в очень грубой форме ответил, что если мне что –то не нравиться я могу идти в другой магазин. В итоге кроссовки я не купила, пошла в другой магазин, как мне и сказал продавец Янис. Обращаясь к руководству магазина ADIDAS OUTLET, я хочу уточнить, что я пришла не на дискотеку, а пришла купить товар и получить вежливый сервис!!! Руководству магазина, я бы рекомедовала принять безотлагательные меры по отношению к продавцам Янису и Диане, т.к. эти люди абсолютно не хотят работать, а если ты не хочешь работать и не любишь людей, так увольняйся! В Риге я первый раз в жизни вижу такое хамское обслуживание.

R Roberto Cavalli 20.04.2016

Nekad vairs tur nepirkšu neko, ja manta saplesis un nebus jusu vaina, jums tapat to pret citu neapmainis. Jau trešo reizi perku tur apavus, vini plešas un veikals negrib mainit uz citiem apaviem.

E edgarsl 14.03.2021

Lielisks veikals, vairākas botas pirktas un regulāri nesātas vairāk kā trīs gadus! Un cenas vnk lieliskas. Un pārdevēji vienmēr ir bijuši izpalīdzīgi.