www.sudzibas.lv Adidas Outlet Brāķēta prece, par kuru veikals atsakās atgriezt naudu vai mainīt

Adidas Outlet - Brāķēta prece, par kuru veikals atsakās atgriezt naudu vai mainīt

Augustā iegādājos sporta apavus iekštelpām Adidas Outlet veiaklā Kr.Barona 7-9. Novembrī tiem labajai kājai virspusē sāka atlīmēties pārklājums. Aiznesu uz veikalu un uzrakstīju iesniegumu par to, ka vēlos apavus mainīt vai arī saņemt atpakaļ naudu. Pēc divām nedēļām, kad man netika atsūtīts nekāds rakstisks paskaidrojums, kā arī nebiju saņēmusi nekādus zvanu no veikala, pati devos noskaidrot, kas par lietu. Veikals pats laikam darbojās kā eksperts, jo bija uzrakstījis atteikumu, pamatojoties, ka viņu vārdā nenosaukts eksperts esot atzinis, ka apavi mazgāti ar veļas pulveri. Mutiski pārdevējs arī teica, ka eksperts esot apgalvojis, ka apavi ne tikai mazgāti ar veļas pulveri, bet arī veļas mašīnā. Protams, bija acīmredzams, ka tas nav darīts. Aiznesu apavus neatkarīgajam ekspertam, kurš atzina, ka apavi ir brāķis un, ka tie nekādā gadījumā nav mazgāti ar veļas pulveri vai veļas mašīnā. Aiznesu šo atzinumu kopā ar apaviem un arī iesniegumu, ka vēlos 100% naudas atmaksu, kā arī ekspertīzes izdevumu segšanu (jāpiebilst, ka apavi maksāja 29 LVL, ekspertīze 25 LVL. Veikalam būtu bijis izdevīgāk man samainīt šos apavus, nevis atgriezt man pilnu summu gan par apaviem, gan ekspertīzi, kas izmaksāja gandrīz tik pat, cik apavi). Janvāra sākumā man šos izdevumus sedza, taču jāpiebilst, ka veikala vadītāja IEVA FREIVALDE ir ļoti, rupja un neizglītota sieviete, kas paziņoja, ka tas nekas, ka neatkarīgs Latvijas Amatniecības Kameras eksperts ir devis šādu atzinumu, jo pie apavu bojājuma esot tā pat vainīga es. Jā, viņu eksperts pirmajā reizē esot kļūdījies, taču tagad gan viņš esot atzinis, ka uz apaviem esot pilinātas virsū ķīmiskas vielas, kas radījušas bojājumus. Un tagad viņi nodošot apavus uz ķīmisko vielu ekspertīzi un sūdzēšot mani tiesā. Šis fakts arī liecina par minētās IEVAS FREIVALDES izglītības līmeni, jo sūdzēt tiesā viņa var nevis mani, bet gan ekspertu, kurš ir devis slēdzienu par brāķi. Un kas gan tas par nabadzīgu veikalu, kurš tiesāsies 29 LVL vērtu apavu dēļ! Laikam jau tomēr nabadzīgs, ja šādu apavu dēļ nodarbojās ar pašrocīgām ekspertīzēm! Ar šo visu gribu aicināt cīnīties par savām tiesībām!!!

D džulene 24.01.2014

Izlasiet par manu pieredzi ar apavu veikalu Blaumaņa ielā 15! Arī man cīņa ar veikalu ir līdzīga. Nu jau esmu iesniegusi neatkarīgās ekspertīzes slēdzienu un gaidu naudu. Bet šī veikala pārstāvis bez priekšnieka, kā viņš sevi sauc, Jurģis Grāvītis ir tieši tāds pats. Kā esmu izsecinājusi, tieši tāda ir vispārējā apavu veikalu politika.