www.sudzibas.lv ĀDAŽU veterinārā klīnika Atieksme pret slimiem dzīvniekiem!

ĀDAŽU veterinārā klīnika - Atieksme pret slimiem dzīvniekiem!

Labdien!

Atvedām slimu suni uz Ādažu veterināro klīniku 10min pirms klīnikas slēgšanas, akūtā stāvoklī. Uz lūgumu vismaz apskatīt slimo suni, kas braucis pie ārsta bija 100km, cerībā tikt pie saprotoša speciālista, saņēmām atteikumu, ka klīnika tiek slēgta un dāma , kas sauca sevi par ārstu, uz suni jau ir " apskatījusies" (no 5metru attāluma un vīzdegunīgu attieksmi), spēja teikt tikai to, lai pierakstāmies uz vizīti.
Iesaku neapmeklēt šo klīniku. Paldies Dievam, ir ĀRSTI šī vārda patiesajā nozīmē citās klīnikās.

M

Komentāri (2)

L laila212 23.05.2013

vai tiešām stāvoklis bij akūts, vai sunim bij tik slikti, kā jābrauc bij 100km, vai nebij nevienas citas klīnikas ?vai domājāt, ka ierodoties uz ikgadējo poti, paziņojat, ka suns smagāk elpo un lai paskatās veikala telpās?vai neināca prātā, ka pieņemšanas telpā ir cilvēki ar dzīvnieku smagā stāvoklī?vai pajautājāt, vai ārsts nav aizņemts, un ja jau smags stāvoklis, tad braucot varējāt uzzvanīt un sarunāt, lai pagaida?
es biju pieņemšanas telpā ar savu suni ļoti smagā stāvoklī ar citu ārsti, bet to sarunu, ko Jūs atļāvāties un vārdus, vai labāk teikt žargonu, ko adresējāt ārstei un sevišķi pēdējo vārdu " kuce", nu man palika mute vaļā, ko tad neuzrakstāt to visu.droši vien negaidījāt, ka šo sarunu dzirdēs citi, bet nākamreiz aizdomājaties.tā jau ir, ka cilvēkiem patīk sagrozīt faktus un par savu uzvedību klusēt un pat nekaunēties.

M mīļumiņš 05.02.2014

Man žēl, ka šo "sarunu" izlasu tikai tagad. Bet arī man par šīs klīnikas ārstiem ir savs viedoklis. Ārsts dzīvnieku apskatīja ļoti virspusēji un paziņoja, ka tas ir vīruss. Iegādājāmies un nolietojām kaudzēm dārgas zāles, bet labāk nekļuva. Pēc tam braucām uz citu klīniku un izrādījās pavisam cita kaite, vizuāli konstatējama. Man toreiz gribējās aiziet un vismaz pieprasīt atpakaļ naudu par vizīti un zālēm. Tāda sajūta, ka tie nemaz nav ārsti, vienkārši kaut ko konsultē, lai paņemtu naudu.
Kas attiecas uz iepriekšējo komentāru, domāju, ka pacientam nebija nekas jāuzmin par blakus telpām, darbinieks varēja paskaidrot. Bet ja komunikācija neveidojas, tad var arī dzirdēt lamāšanos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes