Accenta - Skapis

Warawkina kontora!!!Zakazala i srazu Perechislila 235 ls za dva wkafa! Prowlo 6 nedelj vmesto 4 obewanih!!! Ni zvonka ot firmi ni samoj dozvonitsa do nih nevozmozno!!! Kuda uwli dengi, ne ponjatno. Chto za urodi nazvalisj "firmoj"?!!

A Alexa 19.10.2011

Забыла правило? Сначала товар - а потом деньги !

A aļiks 19.10.2011

uz krieviju kraties padla! latviski raksti! nevienu vārdu nesaprotu un negribu saprast jūsu lamāšanai paredzēto valodu!

S SiaPlacenta 19.10.2011

Sia Placenta.

P PTAC 20.10.2011

sniedz sūdzību PTAC

A Alexa 20.10.2011

Посмотри на себя, Aļiks, ты тут ругаешься ! Я горжусь своей национальностью, потому что в нашей культуре нет фашизма !

K Kaspars 24.11.2011

Mēs arī šogad ap jāņiem pasūtījam iebūvejamo skapi, kad tika samaksāts avanss tad tikai tad atklājās, ka mūsu pasūtītās detaļas nav uz vietas un nevar pasūtīt un paši pārdevēji tad ieteica vai nu pasūtīt ko citu vai uzrakstīt iesniegumu un atmaksāšot naudu atpakaļ. ko arī izdarījām, un vēl līdz šim brīdim naudu neesam saņēmuši. KRĀPNIEKI UN NELIEŠI! un tagad paši pārdevēji iesaka vērsties PTAA, lai raksta sūdzību. Bet nu redzu ka tas laikam tā galīgi bezjēdzīgi. papētot tuvāk var redzēt ka tā jau ir atstrādāta shēma, drīz paziņos pa uzņemuma maksātnespēju un vēl pēc laika jau būs cits uzzņēmums. ESAT UZMANĪGI. vajadzētu visiem savākties kopā aiziet uz kadu salonu un neiet projām, kamēr neatdod naudu!