www.sudzibas.lv Accenta neatgriez naudu

Accenta - neatgriez naudu

Mēs arī šogad ap jāņiem pasūtījam iebūvejamo skapi, kad tika samaksāts avanss tad tikai tad atklājās, ka mūsu pasūtītās detaļas nav uz vietas un nevar pasūtīt un paši pārdevēji tad ieteica vai nu pasūtīt ko citu vai uzrakstīt iesniegumu un atmaksāšot naudu atpakaļ. ko arī izdarījām, un vēl līdz šim brīdim naudu neesam saņēmuši. KRĀPNIEKI UN NELIEŠI! un tagad paši pārdevēji iesaka vērsties PTAA, lai raksta sūdzību. Bet nu redzu ka tas laikam tā galīgi bezjēdzīgi. papētot tuvāk var redzēt ka tā jau ir atstrādāta shēma, drīz paziņos pa uzņemuma maksātnespēju un vēl pēc laika jau būs cits uzzņēmums. ESAT UZMANĪGI. vajadzētu visiem savākties kopā aiziet uz kadu salonu un neiet projām, kamēr neatdod naudu!

K

K Kuka 25.11.2011

Sūdzība PTAC

G Gatis 25.11.2011

Un kā Tu doma no salona darbiniekiem dabūt naudu? Izsist?
Tad jau jābrauc pa taisno uz razošanu, kur sēz visi bosi, Aija, Aldis, ralfs utt. un tur gan varetu pamatīgu traci sataisīt, jo šaubos, ka salona kaut ko dabūs! Domsa, ka Tu ir baiga nauda? Sanāks vel nepatikšanas par darba atraucesanu utt.

V Vita 26.11.2011

Darbinieki tik izsauks policiju