www.sudzibas.lv Accenta kā sniedz pakalpojumus

Accenta - kā sniedz pakalpojumus

Drīzāk šī būs nevis sūdzība, bet brīdinājums firmām, dīleriem kas strādā ar SIA Accenta. Sadarbojoties ar tiem esiet ļoti uzmanīgi un neesiet tik naivi ka es. Piemērs : aizsūtīju konkrēto pieprasījumu par skaideni 18mm + zīmējumu ar konkrēto skaitu. Ticiet man tas nebija maz. Saņēmu pirmajā reizē atbildi par cenām un izpildes laikiem pēc kādas pusotras nedēļas!!! Tad pēc kāda laika sūtīju vel reiz tādu pašu pieprasījumu, tikai ar izmainīto skaitu, saņēmu diezgan ātri atbildi, tāda un tāda summa par visu un izpildes laiks, ja veicu 100% priekšapmaksu, būs 4 dienas - īst brīnums. O.K tas man derēja. Samaksāju visus 100%. Pagāja gandrīz divas nedēļas, preces nav - ka parasti "baro ar rītdienām". Tad, zvans no Accentas - Jūs ziniet, es te "LOHONULASj", tā arī teica, bet mēs nepareizi parēķinājām un jums būs jāpiemaksā. Nu un protam prece būšot vēl pēc divām dienām. Tad norunājām, ka mēs savāksim to ko esam apmaksājuši un par pārējo maksāsim tad kad būs gadavs (it kā pē pāris dienām). Ok, es piekritu. Un ko Jūs domājat ???! Taisos braukt pakaļ apmaksātai ! solītai precei - NAV!!!
Es visu saprotu, bet tik atklāti spraust batonus tiem kas maksā tev par preci pāris tūkstošus??!!
Es arī saprastu ja tas būtu privātpersonu saruna, darijums...bet tādu murgu piedzīvoju pirmo reizi, kaut tirzdniecības jomā strādāju jau gandrīz 10 gadus.
Tā kā firmu pārstāvji, menedžeri, pārdevēji, projektētāji - ESIET ĻOTI UZMANĪGI, NETICIET SOLĪTAM!!!

C cirvis 09.02.2011

Ko brīnīties- Accentai iet slikti, ļoti slikti- materiālus pa lēto dabūt nevar- QUADREX tūlīt ies pa burbuli, ne jūs pirmie, ne pēdējie, ko uzmeta!

G Goša 18.02.2011

a ne viens jau nebrīnās :)

S Sergejs 31.05.2011

Ari, ne apirinat ar Accenta...
Ne varu sanemt atpakal savu naudu... tapec ka gaidu virtuve vairak neka 3 menesi... Accenta atbilde ka atmaksa naudu ..
pec 3 nedeliem - NEKAS NAV ... Loti slikta kompanija ...!!!

O Oskars 07.12.2011

nesaprotu kas ar to firmu noticis, pirms gada pasūtiju skapi viss bija kārtībā laiki, kvalitāte, uttt tagad gaidu, termiņš jau pārkāpts, baro tik ar rīt rīt RĪT!!! pēdējā reize kad tur kaut ko pasūtu!!!

K klients001 21.02.2012

Esmu ļoti vīlies sadarbojoties ar Accenta firmu! Pasūtījums netika izpildīts laikā, telefonu tur neviens neceļ, tā ka uzzināt, kas par lietu arī ir ļoti grūti. Firmas darbinieki melo, nepilda solījumus. Aizbraucu uz uz viņu ražotni - tur klusums - divi strādnieki vai sargi ( nezinu, kas tie bija ) piedzērušies, neko konkrētu neviens pateikt nevar. Viens skapītis bija sabojāts pa ceļam. Kad nu beidzot atveda ( mēnesi vēlāk kā solīts ), tad tikai atveda un nokrāva. Uzstādītājus gaidījām vēl NEDĒĻU !!! Neiesaku cilvēkiem sadarboties ar Accenta.