www.sudzibas.lv Accenta iebūvejamais skapis

Accenta - iebūvejamais skapis

Accenta. Nekad.
Skapis top nevis pēc skices, bet pēc ķēpājuma uz lapas. Līdz ar to lielākā daļa izmēru - nepareizi! Tie tikai ziediņi, ņemot vērā, ka par katru darbību ir jāzvana firmai un jāprasa - nu, vai līgums ir gatavs (pagājušas trīs nedēļas kopš mērījumiem, bet nav bijis transports ar ko LIEPĀJĀ! aizvest mērījumus uz Krautu), Kad beidzot būs skapis (līgumā rakstītās :līdz sešām nedēļām: ievilcies līdz divarpus mēnešiem) kad beidzot to atvedīsiet (pagājis vēl mēnesis)...
Tad nāk saldais krējums - kad beiiiiidzot ir sadabūts firmas meistars, sarunāta tikšanās sestdienā (varētu domāt, ka tās sestdienas ir pa pilno), viņš pat neatnāk, pat nepazvana, pat izslēdz telefonu. vēl paiet nedēļa, lai caur firmu dabūtu meisteru rokā. Atkārojas tas pats vēl pāris reizes.
ZB Pēdējais viņa solījums bija ceturtdienas vakarā ap 23jiem. Labi, pārplānojam brālim dzimšanas dienas svinības, ņemam zīdaini un dodamies gaidīt meisteru, kurš neatnāk, nepazvana un izslēdz telefonu. PALDIES, ACCENTA. "Viņš jau tāds ir..." saka meitene ACCENTĀ (kolosāla atdzīšanās :)) "tā meitene jau visu nepareizi samērīja..." saka meistars. Negribu dzirdēt vairs nevienu attaisnojumu, ir pagājis vairāk kā pusgads.

I