www.sudzibas.lv Absolvents.lv Nekvalitatīvs, vidusskolas līmeņa izpildījums

Absolvents.lv - Nekvalitatīvs, vidusskolas līmeņa izpildījums

Nevienam neiesaku sadarboties ar absolvents.lv uzņēmumu. Tiks iztērēts laiks un nauda pretī saņemot darbu, kurš pēc tam pašam ir jālabo, jo darbs ir uzrakstīts vidusskolas līmenī ar neskaitāmām gramatikas, noformējuma u. C. Kļūdām. Neskaitāmas reizes tiek solīts, ka darbs tiks labots, bet nekādi korekti uzlabojumi netiek veikti. Apšaubu mājaslapā teikto, ka darbu raksta pasniedzēji...

C critical thinker 06.01.2018

ir, ir pasniedzēji. mēteļu pasniedzēji.

Dainis 06.01.2018

:D

H Haralds Kurmis 06.01.2018

Kāds "speciālists" būs Santa,kas ar mikroskopisku zināšanu līmeni gribēs saņemt milzīgu algu,jo viņa varēs uzrādīt nopirktu izglītības dokumentu?

donna b 07.01.2018

LOL, fui, man butu kauns kaut kur afiset, ka esmu samaksajusi kadam, lai mana vietaa uzraksta darbu. Bet si vel sudzas. Un tiesa, pec tam darba intervijaa stastis cik vinai ir laba izglitiba un kadu algu velas sanemt.

Sigita Bronze 13.01.2018

Loģiski, ka neraksta pasniedzēji - tur ir parastais copy/paste variants un raksta viena meitene.
Viņa vēl nesen ss.lv lika sludinājumus, ka piedāvā darbus studentiem - cena bija laikam 1,5 euro par lpp, ja ir pieprasījums, pati ņem 0,5 euro kā starpnieks.
Neviens normāls pasniedzējs nerakstītu darbu par zemāku cenu nekā 4 euro par lpp, tāpēc nebrīnieties :)

L Little_big 11.12.2019

Mēģināju sadarboties ar Absolvents.lv kā darbu sastādītājs. Izpildīju visus nosacījumus, kas tika izvirzīti, bet pretī saņemu negatīvu atgriezienisko saiti, jo it kā, pēc viņu teiktā, netika noformēta saskaņā ar prasībām.
Bet patiesībā viss bija otrādi, un ja kas, es spēju to pierādīt.