www.sudzibas.lv Absolvents.lv Kursa darba rakstīšana

Absolvents.lv - Kursa darba rakstīšana

Nekad nevērsieties pie šī uzņēmuma savā dzīvē; tie ir krāpnieki, kas apmāna cilvēkus. Es pasūtīju no tiem kursa darbu, samaksāju 260 eiro, un jau pirmajā aizstāvēšanā neizgāju no sava darba dēļ plaģiāta un vairāku citu kļūdu dēļ. Es viņiem rakstīju un lūdzu, lai viņi labotu kļūdas, praktiski viņus aicinot divas dienas labot savu darbu, sēžot pie e-pasta, jo viņi izlikās nesaprotam, kas ir problēma. Viņi pieprasīja papildu 60 eiro par labojumiem. Viņi padarīja darbu vēl sliktāku. Darbs ir virspusējs, pilns ar plaģiātu, un avoti tiek pastāvīgi atkārtoti; ir tikai 2 primārie avoti, un darbs ir rakstīts ļoti virspusēji bez jebkādiem pētījuma piemēriem. Galu galā manu kursa darbu nepieņēma, un man ir jāņem akadēmiskais atvaļinājums, jāmaksā atkal par semestri un jāatkārto kurss nākamajā gadā. Es pieprasīju atmaksu. Viņi piedāvāja tikai 40% atmaksu un pat izdarīja kļūdas, atmaksājot par 23 eiro mazāk. Ja šī uzņēmuma darbiniekiem pat nesanāk aprēķināt kalkulatorā, cik ir 40% no 320 eiro, tad nav pārsteigums, ka viņi man tādā sliktā kvalitātē uzrakstīja darbu."

01.08.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Komentāri (9)

pašam jāraksta ! kauns vispar ko tādu šeit rakstīt un sūdzēties !

V Victoria La 01.08.2023

Man ir disleksija un UDHS, tāpēc es nevaru pati uzrakstīt darbu ne uz vienas valodas. Lēciens ar runu ir viegls, bet rakstīt darbu - nav. Turklāt, ja jūs nekad neesat studējis universitātē, atklāšu jums noslēpumu - šie darbi nepienāca nekādu zināšanu. Tēmu es ļoti labi pārzinu, bet izprast avotus, īpaši svešvalodā, kamēr jāmācās patiesi svarīgām lietām un jākārto reāli eksāmeni, tas ir tikai laika tērēšana.

Dusmīgais Ainārs 01.08.2023

Pēc sūdzības domas un satura ir cita diagnoze - slinkums 🤷‍♂️

B Bez_vārds 01.08.2023

ja vēlies, lai darbs tiktu labi uzrakstīts, tad jāmeklē rakstītāji caur paziņām. ;)

V Victoria La 01.08.2023

Es jau sapratu to, bet tas tikai kursa darbs, domāju es, un to ir neiespējami slikti uzrakstīt, kā es tomēr kļūdījos

B Bez_vārds 01.08.2023

vienmēr ir iespējams slikti uzrakstīt, bet kā jau teicu, ja grib lai kāds uzraksta Jūsu vietā, tad tikai caur paziņām un viņu pieredzi, vienmēr ir kāds kurš ir to kautkur dabūjis gatavu. Bet nu kursa darbs ir vieglāks par to pašu bakalauru, apbrīnojami, ka tā firma nebija spējīga to izdarīt. Pa tādu summu reāli to ir izdarīt... žēl naudiņas un žēl tas, ka nepaveicās... turaties!

S Spotylv 01.08.2023

Viktorija, Jūs varētu uzrakstīt savu e-pastu vai telefona numuru, lai varētu sazināties personiski? Varētu sniegt informāciju Jums.

S Spotylv 01.08.2023

Diemžēl par šo kantori ir jau divi sižeti Beztabu un šajā portālā vēl apmēram 5 sūdzības. Diemžēl katru dienu viņi apkrāpj cilvēkus, jo liek jaunus sludinājumus.

B bb20895803453 02.08.2023

Tātad tu samaksāji, lai kāds cits uzraksta tavu akadēmisko kursa darbu un tagad vēl sūdzies par to? Tev vajadzētu būt izslēgtam no augstskolas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes