AtrisinātaAbsolvents.lv - Krāpšana

www.absolvents.lv piedāvā studentiem iespēju pasūtīt darbus (kursa darbus, esejas, referātus utt.) , tiek solīts, ka darbs būs 100% orģināls. Tā kā dažādu apsvērumu dēļ nespēju veikt savu kursa darbu, noticēju un pasūtīju savu kursa darbu, taču kvalitatīva darba vietā saņēmu pilnīgi greizi tulkotus tekstus un nekvalitatīvu empīrisko (pētniecisko daļu) . Par šo darbu samaksāju 150 eur.
Uzrakstīju viņiem, ka darbs ir nekvalitatīvs, tika solīts, ka darbs tiks labots, jo esot izstrādāts rekordīsā laika posmā. Taču arī tad, kad saņēmu laboto kursa darbu, nekas daudz nebija mainījies teorētiskajā daļā - tāpat nesaprotami teikumi, nekvalitatīvs darbs.
Neticiet un nesūtiet darbus!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta TSilvuks 04.09.2017

Tika sniegti paskaidrojumi un izvirzīts kompromiss.

T

MacBeton 12.10.2017

: - d
droši vien sūdzētos policijā ja viņai nozagtu zagtu telefonu vai kokaīna maisiņu: - d