www.sudzibas.lv About you Nesaprotama apkalošana

About you - Nesaprotama apkalošana

Pasūtot no šī veikala jārēķinās, ka varat nesaņemt neko. Pasūtīju kurpes, potenciāli ierašanās laiks pēc 5-7 dienām, kas ir normāli. Trešajā dienā paskatos pasūtījuma progresu - o! Prece nodota kurjeram, cik jauki!. Ceturtajā dienā atnāk info uz epastu no paypal par naudas atgriešanu (nevis no uzņēmuma kas mani apkalpo, bet paypal) kāpēc?
Zvanu uz klientu tālruni, meitene atbild, ka tehnisku iemeslu dēļ, " Tiri Piri", darīt neko nevar. Saku: kā tas var būt, ka kurjeram tika nodota mana prece, un tagad pēkšņi vairs viņas nav. Tad kāds sācis pildīt manu pasūtījumu un pārdomājis? Atbilde no meitenes viennozīmīga - pērc vēlreiz. Hmm... Labi, bet man tās kurpes vajadzēja uz noteiktu datumu.
Pat atlaižu kuponu nepiedāvāja par to, ka nevar izdarīt darbu līdz galam. Bēdīgi.
Cerams ka tā nav regulāra prakse.

S Sūdzība20 20.08.2020

Tas pats. Pasūtīju preci divas reizes, un nekas neatnāca. Uzrakstīju vēstuli, bet atbildi nesaņēmu, tikai to, ka prece nonāca atpakaļ uz biroju un pieprasīja uzrādīt bankas kartes nr.,lai naudu nosūtītu man atpakaļ. Es preci pasūtīju ar pēcapmaksu, neko neesmu maksājusi pirms prece nonāks pie manis. Tagad visu laiku man sūta vēstules ar pieprasījumu nosūtīt viņiem bankas kartes nr..Kaut kāda ņirgāšanās. Man nepaveicās ar šo i-veikalu :(

D diana 24.08.2020

Man kaut kas līdzīgs. Rāda, ka prece piegādāta, bet neko neesmu saņēmusi. Ceru atgūt naudu.

D diana 25.08.2020

Esmu visu saņēmusi, kvalitāte nevainojama, aizkavējās piegāde tehnisku problēmu dēļ. Paldies About you!

K kiki100 05.11.2020

Par about you varu teikt tikai to labāko. Ja ir kādas neskaidrības vai problēmas,var uzzvanīt uz zvanu centru,naudu atgriez atpakaļ. Pozitīvi.

D Diana Tutova 08.04.2021

Man viss gāja labi. Pasūtīju jau 3 reizes, vairākas preces. Pusi no tām sūtīju atpakaļ, naudu atgrieza diezgan ātri, dažreiz pa daļām, bet viss bija izdarīts.