About you - Krāpšana

Pilnīgākā krāpšana. Veicu pasūtījumu no About You. Sūtījums kavējās ļoti ilgi. Veicu preces atgriešanu, jo nederēja izmēri džemperiem. Sūtījums tika atgriezts 20.aprīlī-ir pagājušas jau vairāk kā 14 dienas bet naudu neesmu saņēmusi. Izskatās pēc sūdzību atsauksmēm, kad veikals darbojas pēc viena scenārija. Sazvanoties ar veikalu un rakstot vairākus e-pastus tiek atsūtīts kaut kāds mistisks deklaràcijas aizpildīšanas fails,kuru nemaz nav iepsējams aizpildīt, jo never vaļā šo deklerācijas aizpildīšanas lapu. Nauda netiek atgriezta, bet preci viņi esot saņēmuši atpakaļ, ko apstiprina e-pasts. Viņu norādītā informācija kad nauda tiek atgriezta atpakaļ 14 dienu laikā nav patiesa. Nevienam neiesaku šeit sūtīt preces un sadarboties-ja vēlēsieties atgriezt preci naudu atpakaļ nedabūsiet! Dīvaini, kad tādam veikalam ir problēmas ar naudas atgriešanu. About you-kad tiks atgriezta mana nauda? Vai tiešām man ir jātērē savs laiks un vēl papildus līdzekļi lai jūs klientam atgrieztu naudu?

D