www.sudzibas.lv abone.lv parmaksa/kļūda

abone.lv - parmaksa/kļūda

Abonējot sporta avīzi uz 4 mēnešiem, nezkāpēc sanāca kļūda un 1 eksemplāra vieta abonējās 3! Tā kā veicu transankciju (maksājumu) ar karti online, tad pārmaksāju 2x. Nebūtu jau liela bēda vai tas manas neuzmanības dēļ vai arī web lapas dēļ. Bet nu skaidrs, ka 3 eskemplārus es kā fiziska persona tīšām neabonētu. Tad mēģināju sazvanīt info tālruni kas man izdevās tikai 2. dienā, visu laiku nebija briva operatora. Izstāstīju savu bēdu un jautāju ko darīt, vai ir iespējams to pašu žurnālu saņemt ilgāku laiku vai varbūt tad saņemt kādu citu par naudas starpību. Atbilde bija ka man jāraksta iesniegums un tad janosūta uz e-pastu utt. Pēc tam 2 nedēļas ik pa laikam sūtīju e-pastus ar iesniegumiem utt, vēl kādas 3 reizes zvanīju, bet sakarīgu atbildi es tā arī nesaņēmu.
Manuprāt smieklīgākais ir tas ka man protams netika piegādāti reizē 3 eksemplāri katru nedēļu, jo pēc pirmā telefona zvana to anulēja, bet saņēmu tikai 4 mēnešus, tatad abonēšanu tā arī nepagarināja.
Tā arī atmetu cerības atgūt savu naudiņu...skumji...

U Uldis 05.09.2008

Sados gadijumos ir jasazinas ar banku.. man bija lidziga situacija ar vienu arzemju kompaniju.. parmaksato naudu man atgrieza.