Abitus - Krapeji

Neuzticaties sai firmai.1.viniem nav licenzes, pieprasa astranomiskas summmas.140 ls liguma slegsanai +40 pec kipa atbildes no holande+70 par autobusu +vel kads 100 dzivosanasi lidz algai. Neticat viniem.kopa lai aizbrauktu vajag kadus 400ls ta labak braucu pats un mekleju darbu:)

E Edmunds 19.08.2009

tadel kad tas luks ir parnemis abitusu ar visu vina registracijas numuru un drosi vien sazin uz ko ta jauna firma ir parregistreta!!!bet raivis tik viegli cauri netiks ja vajadzes samekles vinu i hollande i kina i krievija i amerika i alasaka un tad nedod dievs...Gan jau vins kaut kur uzpeldes vai uz robezas vai kur citur...Taka doma pats raivi vai esi sobrit baigi labā situacija nonacis ar savu zazagto naudu ;)

P paprika 20.08.2009

No kurienes tada informacija ka raivis ir holande?
Manuprat vins ir tepat lv.

P paprika 20.08.2009

Ja tiesam vins ir tur, tad japasaka baleliniem, lai uztaisa no vina gardu holandes sieru.

- ----- 21.08.2009

info ir no maniem avotiem kur var redzet ka vins ir aizlidojis uz holandi... . tas ir ta pilnigi drosi ka vins ir tur.

Z zuze 21.08.2009

Bet viņam tak sieva un bērns... tie arī holandē?
brīnos kā viņš nebaidās pa ielām staigāt ...

P paprika 21.08.2009

Viņš nestaigā, bet brauc ar moci.

- ----- 22.08.2009

sieva un berns gan ir lv

Z zuze 25.08.2009

Domāju, ka viņš tepat pa LV vien blandās, piereģistrēs jaunu uzņēmumu - varbūt pat nereģistrēs, bet izdomās jaunu nosaukumu un uz priekšu - čakarēs ļaudis tālāk! Kam viņš holandē vajadzīgs? :P

P Pacans 25.08.2009

Kads ludzu varetu pateikt kur man konkreti griesties ? Varbut satiekamies kopa un ejam uz to policiju ? Es negribu palikt bez savas naudas ! Labprat tam pidaram nogrieztu pirkstus un pasam liktu holande lasit tomatus !

R r 26.08.2009

Jāiet ir uz policiju, lai lasās tās apsūdzības pret viņiem un lai kaut ko dara.

T Tiesibsargs 26.08.2009

Mīļā latviešu tauta! savācieties kopā, nokop'jiet kvītis un iesniedzat iesniegumu Aspazijas 7, ja tur neiet cauri, tad uz prokuratūru! tas ir bez maksas. pagaidām.

A aivars 27.08.2009

Viņš taču bija reģistrējies austrālijas ebay un "piekāsis" arī ārzemniekus!!! Viņš ebay iegādājies preces, kuras laikam pēc tam tirgojis Latvijā, bet reizē arī ir izlicis tās pašas preces tirdzniecībai ebay.au un apkāsis 42 ārzemniekus no kuriem nauda ir saņemta, bet preces NAV AIZSŪTĪTAS!!! IEVĒROJIET - pozitīvas atsauksmes ebay viņam ir tikai no preču PĀRDEVĒJIEM (seller), bet visas negatīvās no preču PIRCĒJIEM!!(buyer), kuri preces nav no viņa saņēmuši! Ebay pieder internetbanka www.paypal.com un, zinot paypal prestižu, domāju, ka viņam draud nopietnas nepatikšanas...

G gulja 27.08.2009

sakiet kaads jau ir aizgaajis uz policiju?un ko tur saka?.davaj visi uzreiz aizejam uz policiju.

G gulja 27.08.2009

aaa un vel tas riziks te visu lasa.

R r 28.08.2009

Es tak teicu, kad bija jau pirms divām nedēļām, tā kā esmu no Talsiem gāju te pat uz policiju un viņi aizsūtīja uz Rīgu to lietu.
Es tak netērēšu vēl vairāk naudu dēl to cūku pietiekam jau iztērēts braukājot un meklējot to uzņēmumu kuru nav.

A A 28.08.2009

Cik tiešām var gaidīt! ATSAUCIETIES!Kuram ir nosūtīts darba līgums, kurš stājas spēkā ar 01.10.09. darbs pie rozēm?Sazvanamies un braucam paši, jo itkā līgumi mums ir!

P Poga 28.08.2009

Sveicinati!

Mums ir līgums pie rozēm 01.10.09.diviem cilvēkiem, es par to arī domāju, bet vai darba devēji ir īstie, vai viņi maz zina par mums - kā tādiem? Tur jāatšifrē telefona nummurs un viņiem jāuzzvana, pie kā griezties, kad aizbraucam, tieši kādā datumā mums iepriekš ierasties ? Raivim uzdevu jautājumu:pa e - pastu vai ligums ir īstais, bet
tā arī atbildi uz konkrēto jutājumu nesaņēmu, tikai to, ka ar septembri tur vēl darbiniekus nevajag. Tikai jautājums, Vai atbildi mums rakstīja pats Raivis, vai izdomāta eksistence. Uz policiju arī bijām, lietas ir ļļļļoooooti nesmukas. Varu pateikt vienu - viņš tika brīdināts, ja mūs apkrāps, ka tad mēs iesim uz ekonomisko policiju, viņš to uzņēma saprotoši, un nemaz neizskatījās, ka būtu krāpnieks. Bet pēc pārrunām šodien ar izmeklētaju, secinājums -pirmdien rakstām iesniegumus.
Raivi, varu pateikt tev tikai to, - ka tas nebija to vērts, brīvība ir vērtīgāka par naudu! Naudu var atpelnīt un šausmīgos parādus var censties atdot un rast risinājumu, galvenais veslība, bet bez brīvības ir zaudēts jau tikpatkā viss.Varu pateikt tikai to, ka mēs tiekam apkrāpti, tad jau oto reizi pēc kārtas, un tai saucamai personai draud 5-13 gadi. Man liekas, tas ir traki, bet Jūs jau paši izvēlaties sev ceļu, tāpēc labāk atgrieziet cilvēkiem naudu, pēc iespējas ātrāk, un tad var būt jums labāks risinājums.
Ja ir vēlēšanās prunāt par līgumu 01.10.09., varam sazvanīties, un painteresēties par darba devēju pie rozēm un noskaidrot, vai tā persona ir īstais darba devējs.

M Mārcis 29.08.2009

Sveicināti! Es dzīvoju dzīvoklī, kas 1189 norādīta kā Abitus SIA mītnes vieta. Ik pa brīdim pie durvīm ir kāds darba meklētājs. Sāku meklēt internetā un atradu šo lapu. Varu pavisam noteikti teikt, ka Bruņinieku ielā 71 šo krāpnieku firmu nevar atrast, lūdzu nenāciet un nejautājiet.

L Laura 30.08.2009

Par rožu līgumu. Kad saņēmu to līgumu, rakstīju uz norādīto e pastu(angliski, protams), jautāju, vai tāds līgums patiesi ir spēkā. Atnāca pēc trim dienām toreiz atbilde, ka jā, viss esot kārtībā, ka gaida pie viņiem, kā saka, vienmēr laipni, un ja kas interesējot, lai rakstot vēl. Nu tad nācās uzrakstīt vēl, - tad, kad Raivis vairs vispār nekādus solījumus nedeva, tik it kā Holandē vien bija un bija... Rakstīju tad vēlreiz, vaicāju, - labi, līgums ir no 1.oktobra, nu tad esmu gatava braukt, jo ar ko te runāt vairs nav, Čilipāna kungs par mums vairs neliekas ne zinis u.t.t., - stāstiet, lūdzu, sīkāk, kur jābrauc, kad, kas sagaidīs, kur jādzīvo u.t.t. Zināt? Jau divas nedēļas pagājušas, - uz tādu konkrētu vēstuli nav vairs nekādas atbildes, tā kā - domājiet paši...
Čilipāna man vienkārši žēl, - par visu taču dzīvē nāk atpakaļ, un ja cilvēks ir tiktāl ieskrējies savā nekaunībā un rausībā, ka vairs nespēj apstāties, tad tā jau ir stadija... Priecājos par katru cilvēku, kas šajos apstākļos spēj saglabāt skaidro saprātu un vēl kaut ko izdomāt, lai uzturētu savu ģimeni. Sākumā arī par Raivi domāju, - lūk, kāds uzņēmīgs cilvēks, ka uzņēmies tik piņķerīgas lietas(ja godīgi strādā, noteikti ir pamatīgi jāpasvīst, jo darba daudz, un šai saspringtajā darba tirgū tas nevar būt viegli), bet, kad sākās atrakstīšanās un atzvanīšanās sērija, un kaut kādi neloģiski murgi par firmas reorganizāciju, turklāt, ka viņš pats par to esot nepatīkami pārsteigts..., - ziniet, bija skaidrs, ka tas cilvēciņš ir pārcenties. Es viņu neapskaužu, jo naktīs droši vien miegs nenāk, ēstgribas nav, citu cilvēku domas par viņu taču materializējas... Kas tā par dzīvi? Bet tādu viņš pats izvēlējās. Es arī viņam cilvēcīgi devu laiku, sak, dodu nedēļu, atsūtīsiet man to iemaksāto avansu atpakaļ, - piedots, aizmirsts, ja ne, un tā arī tagad darīšu - iešu uz ekonomikas policiju, iešu uz prokuratūru, došu ziņu TV raidījumiem par minēto cilvēku un viņa firmu. Lai citi neiekrīt! Jo pilnīgi varu iedomāties, cik daudz ir tādu, kas tagad grib tikt prom un paļaujas uz tādiem solītājiem. Bet lielākais soģis Raivim ir un paliks Dievs, jo no Viņa Raivis nepaslēpsies nekur, viņam neko nevarēs atrakstīties un muļķības sarunāt, - Taisnīguma likumi uz visiem attiecas, arī uz viņu.
Nav ko katram apkrāptajam apmulst, - ejiet, dariet, ziņojiet, jo - kāpēc mums būtu jāziedo šim cilvēkam sava nauda? Kāpēc? Ja viņš būtu kāds vecs, slims, kropls cilvēks, palīdzētu, nedomājot, bet tagad, atvainojiet...

L Liliāna 03.09.2009

Cien.Raivi Čilipān, es ceru, ka Tu šo visu lasi un zini, ko es Tev teikšu, ka par cilvēku pēdējo līdzekļu izkrāpšanu, nepatiesas informācijas sniegšanu, kuras rezultātā man un manai ģimenei ir jādzīvo pusbadā (un ne tikai manai ģimenei), atbildēsi ne tikai Tu viens bet arī Tava sieva- Renāte Franke un dēls Kristaps Čilipāns. Ko tu par to saki? Ja nesāksi kustināt savu pakaļu un nekavējoties nodrošināt ilgstoši cilvēkiem sasolītos darbus, es Tev apsolu, pie visa, kas man dārgs-bērniem, ka par Tavām izdarībām cietīs Tava ģimene. Tā kā Cien.Čilipān strādā, strādā un vēlreiz strādā! Es Tev vnk silti iesaku sākt kaut ko darīt, jo pretējā gadījumā atklāšu publiski, kur apmetusies Tava skaistā ģimenīte un citi radinieciņi, lai pakļautu viņus masu saplosīšanai. Sekas var būt dažādas, jo iedomājies, kā ir, kad pusbadā turētu lauvu palaiž starp citiem apetelīgiem zvēriņiem-diezgan sulīgi. Par šo iznākumu varēsi vainot tikai un vienīgi sevi. Es vēl pagaidīšu apmēram nedēļu un, ja tad nebūs vēl man darba līgums ar konkrētu darba uzsākšanas datumu, tad es publicēju visas Raivi Čilipān Tavu saimes koka personas datus un apmešanās vietas, lai cilvēki izvēlās, kurš labāk patīk.