Abitus - Krapeji

Neuzticaties sai firmai.1.viniem nav licenzes, pieprasa astranomiskas summmas.140 ls liguma slegsanai +40 pec kipa atbildes no holande+70 par autobusu +vel kads 100 dzivosanasi lidz algai. Neticat viniem.kopa lai aizbrauktu vajag kadus 400ls ta labak braucu pats un mekleju darbu:)

L Līga 14.08.2009

Man vīrs jau no apriļa beigām jau gaida, kad aizbrauks, bet tik sola un sola.Tad, kad nauda vajadzēja samaksā uzreiz, bet tad arī vis beidzās.Katru reizi tik savādgs iemesls.
Līgusm beidzies, bet naudu nemaksā.Un šitai jaunai firmai numuru vispār nekur nevar dabūt apzvanījām visur kur iepējam, bet nekā.
Tas papīrs ko viņi atsūtīja ir nederīgs, jo nav ne zīmogs, ne paraksts.
Sazinājos jau ar Juristiem un mierā nelikšos, nepatikšanas garantētas.

S S. 14.08.2009

Mums tā pati problēma bija ar citu firmu. Mēs viņs pēc pusgada ilgām medībām nodevām Ekonomika Policijā un prokuratūrā. Tur ar tādiem tiks galā. Tikai silti iesaku, savākt pēc iespējas vairāk parakstu.

K kaimiņš 14.08.2009

google atrodiet SIA Abitus reģ. numuru, uzrakstiet Ekonomikas Policijai Aspazijas 7 un lai viņus sauc pie kārtības.

Vēl var griezties Tiesībsarga birojā.

M Maris 14.08.2009

Abitus SIA
Bruņinieku 71- 34 RĪGA LV1009
29632032
Reģistrācijas numurs 40003946896
Komercreģistrs

Nosaukums: DIALAND LUKS, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DIALAND LUKS"
Tips: *
Reģistrēts: *
Reģistrs : Komercreģistrs
Nosaukums uz apliecības: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DIALAND LUKS"
Reģistrācijas numurs: 40003946896
Adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 149-12, LV-1013

Tā kā esmu arī apkrāpts ar to krāpniecisko firmu, lūk neliela informācija

R r 14.08.2009

Cilvēkiem tā jau naudas nav un cer, kad palīdzēs viņi atras darbu un samaksā pēdējo naudu viņiem.Kā tad lai dzīvo tālāk, darbs nav un nauda viņiem un atpakaļ ar nevar dabūt.
Viņus tikai varētu sodīt ar bargākajiem sodiem.žēl, kad vairs nav kā senāk ar tiem sodiem.
Mierā nelikšos sameklēšu viņus un tad viņi cietīs.

T tomats 15.08.2009

Nu ko nakamnedel negribat visi savakties un iet kopa uz Ekonomikas policiju?

M Maris 15.08.2009

Tomats, nav slikta doma, bet nezinu cik vēl ilgi būšu lv jo sāku runāt ar draugu par braukšanu pie viņa uz uk. Bet savu un drauga naudu gribētu atgūt

M Mansvārdstomāts 16.08.2009

Otradiena ir ta diena visi ejam uz Ekonomikas policiju 18.08.09

K koļa 16.08.2009

Iesaku 18.08.09 doties uz VP Rīgas RP KrPP Ekonomikas policijas biroja 3.nodaļu (Aspāzijas bulvāris 7)
iesaku vispirms mājās uzrakstīt uz lapas melnrakstu...kurā ir konkrēti datumi ..., kur redzējat sludinājumu, kad pieteicaties, kur tikaties (adresi), jūsu saņemtie e-maili no abitusa izprintēti, kā arī būtu labi ja ir saglabājušās sms ko abitus sūtīja, kā arī protams izprintēts no i-bankas naudas pārskaitījums ko jūs maksājat abitusam ..vārdu sakot visu informāciju kāda jums ir par Abitusu ar faktiem un pierādījumiem, jo vairāk faktu un pierādījumu jo labāk priekš lietas ierosināšanas un saukšanas pie atbildības .tas ir tas ko es varu ieteikt lai atvieglotu iesnieguma rakstīšanu...jo man ir bijušas darīšanas ar līdzigu gadījumu(šajā gadījumā naudu atguvu)

V VAFAN KULO 16.08.2009

šito jebanašku pie sienas vajadzētu nolikt. mani ar draudzeni arī apčakarēja, taču naudu no viņa dabūjām atpakaļ pa visiem 100 %. un es iesaku rīkoties pēc paša ieskatiem. tam pautaam likumi nav rakstīti un caur tiesu tas čakars būs ilgs un mokošs. man ir savādākas metodes.

C Cietušais 17.08.2009

Cik samaksājāt par starpniecību?
Ja sniedzat tiesā vēl var piedzīt kompensāciju par morālo kaitējumu. Tam kantorim nāksies pasvīst.
Jūs viņiem piezvaniet un draudiet ar tiesu, jo nesodīti viņi nepaliks. Terorizējiet viņus!

Un iesniegumu policijai noteikti jau uzrakstiet mājās uz PC, izprintējiet un visi parakstat.
Ir pieredze kā ar šitādiem tikt galā.

R r 17.08.2009

šodien biju aizbraucis, jo numurs viņu jaunais nav, bet reģistrēta tā firma tur ir pet paši viņi nav, ta ka viņus vispār nevar atrast, iztērēju tik atkal 10ls lai aizbrauktu, un tur tas uzņēmums nemaz nav

A A 18.08.2009

Tā tas ir.. es ar gaidu darbu ar šo firmu jau nepilnus 4 mēnešus... ne soli neesmu izskustējusies, lai gan solīja, ka darbs būs 1-2 nedēļu laikā. Raivis neatbild uz telefona zvaniem, ne SIA Abitus ne SIA Dialand Luks (velns viņu zin kāds tas uzņēmums tagad ir) arī neatbild uz e-mailiem. Naudu arī neatgriež. Vispār nav skaidrs kas notiek un cik ilgi notiks šī klajā maldināšana. Tiešām cilvēki mīļie ir jāsapulcējas un masveidīgi jāgriežas policijā.

V VAFAN KULO 18.08.2009

pie sienas to čalīti, pie sienas...

R r 18.08.2009

es jau šodien biju uz policiju un policija meklēs rokās viņus ja nevarēs atrast tad ierosinās kriminālietu.
Ejiet pārējie arī uz policiju, lai ir vairākas apsūdzības pret viņiem un lai kaut ko dara vismaz policija ar viņiem.
Neļaujiet, lai viņi jūs akrāp it sevišķi krīzes laikā, kad cilvēkiem naudas nav.

I ilmars 19.08.2009

Raivim mate dzivo tukuma raj smarde varbut zin kur delins mit ?
Es no pazinam uzzinaju, palasiju ka tauta iekritusi arprats, damaju uzrakstisu.varbut tas palidzes.

T tomats 19.08.2009

Tadata biju VP uzrkastiju iesniegumu iesaku visiem to pasu darit!!tatad ja lieta aizsies lidz ties un vina b****la aizies tu raivi man maksasi nevis 140ls bet 1000ls par moralo zaudejumu un varesi pats tos 1000ls atstaradat raujot tomatus saprati vai vel nee?

- ----- 19.08.2009

raivis pats uz doto bridi atrodas holande... . bet nu ilgi vins tur neslepsies, es zinu ar kur vins dzivo(sava privat majiņa.) esmu jau tur bijis tik vina paša nebij maja.( tagad caur pazišanos uzinaju ka nu jau vairak ka nedeļu atrodas holande. un uznemuma abitus vairs nestrada.
vai kads zin maz kur šo uznemumu meklet( pec kadas adreses?)

- ----- 19.08.2009

lai cik ar divaini tas nebutu bet uz registra numuru kas itka ir abitusam patiesiba ir reģistrēta firma SIA ;DIALAND LUKS;

- ----- 19.08.2009

vel ar aizmirsu piebilst ka uzņemumu reģistra lursoft šadas firmas nemaz nav.