www.sudzibas.lv Abakhan Nelaipnas pārdevējas

Abakhan - Nelaipnas pārdevējas

Šajā strādājošajām darbiniecēm attieksme ir vnk briesmīga, pie galda kura griež audumu var stāvēt ilgi, ja kādu uzrunā, tad uz tevi paskatās tā ka viņa ir norauta no poda, neapmierināta. Vis nelaipnākā ir viena no kasierēm ar tumšiem matiem, gados, vārdu gan nepiefiksēju. Ziniet ja jums nepatīk savs darbs, tad kāda velna pēc jūs to darām, ejat lapas tad grābt, tur vismaz nebojāsiet cilvēkiem garastāvokli.

13.01.2020

L Linda_J 13.01.2020

Šis ir šaubīgs portāls, kura vadība iatrodas Baltkkrievijā. Un šeit sūdzās šaubigas neadekvātas personas, kuras vada emocijas nevis saprāts.

"Ziniet ja jums nepatīk savs darbs, tad kāda velna pēc jūs to darām, ejat lapas tad grābt, tur vismaz nebojāsiet cilvēkiem garastāvokli." - zini, ja tev neptīk viņu darbs, neej uz to veikalu, vismaz nebojāsi pārdevējām garastāvokli.

BondsBonds 14.01.2020

Viņa/as tur noteikti strādā, lai bojātu tev garastāvokli. Citu viņām nav ko darīt.

N NadezhdaT 26.09.2020

Man arī liekas ka dažas tur parāk rūpjas. Droši vien algas mazas. Via galvās joprojam padomju servisa stereotipi sež. Bet pārsvarā laipnas un izpalidzīgas.