Abakhan - Attieksme

Labdien! Sev par nelaimi biju iegājusi audumu veikalā Abakhan, Maskavas ielā 240. Noskaņojums sabojāts visai dienai. Garas rindas un nelaipnas pārdevējas. Bet kronis visam ir veikala vadītāja Dita - vienkārši ņirgājas par klientiem, acīs skatoties. Tas pašapmierinātais ģīmis un atbildes "ko jūs gribat, ja nepatīk, ejiet citur". Attieksme kā tirgū. Kā var tāds neaudzināts cilvēks strādāt klientu apkalpošanas sfērā?!

P

A Antra Balode 05.12.2016

Lasot Jūsu sūdzību šķiet runàjāt par sevi. Iepērkos visos Abakhan Rīgas veikalos regulāri, arī minētajā Maskavas ielas veikalā. Apkalpošana vienmēr laba, ņemot vērā viņu skriešanu. Ko pārdevējām darīt, ka daudz klienti un garas rindas - vai tad viņas nestrādā? Tas jau nav nekāds salons :). Arī mani ir apkalpojusi minētā meitene, bet vienmēr ļoti laipni un pretīmnākoši. Varbūt uz veikalu nevajag iet sliktā omā, jo sūdzība tāda nekonkrēta :) šonedēļ kā reiz atkal došos uz Abakhanu arī Maskavas ielā :)

J JanaJanaJanaJana 12.12.2016

Jā, arī bijusi negatīva pieredze. Ditiņa kā vienmēr uzdevuma augstumos, bojājot klientiem garastāvokli...

O oioi 05.12.2017

Arī man vairākas reizes jau šī nepieklājīgā un klaji naidīgā sieviete ir sabojājusi garastāvokli( veikala vadītāja acīmredzot). Es vairs cenšos tur neiepirkties. Tikai galējas nepieciešamības gadījumā ieeju. Attieksme no viņas puses ir unikāla. Vienreiz bija tā, ka es izstāvu rindu pirms manis 3 cilv., ar raudošu bērniņu ratos, jo veikalā toreiz vasarā karsts, bet kad pienāk mana kārta, viņa aiziet pļāpāt ar pārdevējām. ;))))) Pēc tam es ilgi tur neiegriezos. Bet šodien es redzēju, ka šī attieksme nav tikai pret mani. Es atkal izstāvu rindu, gaidu kad apkalpos, bet viņa aiziet it kā es būtu tukša vieta- piekārtot plauktu. Viņa Stāv pie kases un garlaikojas tikai kamēr cilvēku nav, tikko kāds pienāk, tā kaut kādi šņoru gali steidzami jākārto. Ja gribat sabojāt sev dienu, ejiet iepirkties Maskavas 240 :))))

T Terez 09.01.2018

Tagad šķiet jau kādu laiku tur cita vadītāja, bet apkalpošana ir tikai pasliktinājusie. Tās privātās sarunas katru reizi tiek risinātas pircējiem dzirdot.. un pircējs noteikti nav pirmajā vietā.

G grane 13.09.2018

Piekrītu iepriekšējām sūdzībām ! Ļoti nelaipnas, neieinteresētas pārdevējas, tiešām var tikai sabojāt garastāvokli un iepirkšanās vairs nav ne prātā. Privātas savstarpējas sarunas un vienaldzība pret pircēju, to vidū īpaši izceļas pārdevējas Sandra un Inese.

G grane 14.09.2018

Veikals Abakhan Maskavas ielā-piekrītu iepriekšējām sūdzībām ! Ļoti nelaipnas, neieinteresētas pārdevējas, tiešām var tikai sabojāt garastāvokli un iepirkšanās vairs nav ne prātā. Privātas savstarpējas sarunas un vienaldzība pret pircēju, to vidū īpaši izceļas pārdevējas Sandra un Inese. No domas vien kaut ko pajautāt Sandrai bail paliek, jo viennozīmīgi skaidrs, ka nekādu konsultāciju nesaņemšu un audumu nenopirkšu. Domāju, ka veikala administrācijai būtu jāpārskata darbinieku atbilstība ieņemamajam amatam !