www.sudzibas.lv Abakhan Drausmīga attieksme pret klientu

Abakhan - Drausmīga attieksme pret klientu

Atkārtoti nepieklājīga un nelaipna attieksme pret klientu, konkrēti mani lielgabalu ielas 4, rīgas veikalā.
Pārdevēja - birute nosauca manu smalka adījuma jacinu, kurai pirku mežģīnītes par lupatu un teica, ka viņa nu netaisās m;erīt nepieciešamo mežģīnes garumu.

Pēc šī nepatīkamā gadījuma, kur jutos kā pēdējā nabadze ar savām "lupatām", sazinājos ar ofisu, izskaidrojot situāciju un nosūtot čeku, man atvainojās un apliecināja, ka šāda attieksme un komunikācija ar klintiem un pārdevēju puses nav pieņemama un tiks veiktas pārrunas ar personālu.

Diemžēl pirms pāris dienām ļoti nepatīkama situācija atkārtoj;as, kur dace (pēc piespraudes minēta kā veikala vadītājas vietniece) man vairākkārt lika justies kā pilnīgai idiotei ar nepamatotām prasībām.

Situācja - izvēlos vairākas lentas un paaicinu pārdevēju pie kases, lai varētu lūgt nogriezt un norēķināties par pirkumu. Dace uz manu laipno lūgumu atbildēja - nu tad beidzot izvēlējāties. Ko es iecietīgi noignorēju, bet tad rādot cik daudz man ir nepieciešams saņēmu preti komentāru, ka viņai nekas nav jāmera un man ir jau savlaicīgi jāzina cik daudz man būs nepieciešams, uz ko ieminējos, ka man nav līdzi metramēra un precīzus centimetrus pateikt nevaru, tāpēc dodu somas lentu, kuras identiskā garumā man ir nepieciešama jaunā lenta. Saruna izvērtās nepatīkam un dace apgalvoja, ka veikalā, kurā strādā neviens nav pārdevējs-konsultants un klientiem nekada veida ieteikumus un palīdzību nesniedz.

Labprāt sazinātos ar šī uzņēmuma valdi un noskaidrotu vai šāda attieksme pret klientiem un daces teiktais ir saskaņots ar uzņēmuma īpašniekiem.

M medicnasmasa 29.07.2019

Kārtējā "ķotka" kurai nav citu lietu ko darīt kā tikai kasīties pie veikala darbiniekiem. Gan jau ka tur bija nepamatots strīds un darbiniece nemācēja savaldīties, jo ir zināms cik ļoti tadi cilvēki izved no pacietības.
Vispār apjēdzat cik jūsu sūdzība stulbi izklausas?
Kā arī ja neaptīk veikals, tad ir vēl citi audumu veikali Rīgā un tas nav vienīgais.