www.sudzibas.lv 9 Maijs Cērmes nav savu māju

9 Maijs - Cērmes nav savu māju

Teikt, ka te kādreiz bija Krievijas impērija ir tāpat kā teikt, ka mašīna ko es pārdevu, joprojām it kā pieder man!Mēs nokārtojām visus darījumus ar Krieviju un PSRS. Jums te nav ko meklēt! 9. maijs tikai Maskavā var būt svētki!!! Mums tie nav svētki. Mums otrais pasaules karš beidzās tikai 1994, kad krievu zaldāts aizgāja! Mums 9. maijs paaudžu paudzēm nozīmēja starpatautisku izolāciju, atpalicību un represijas. Manam tēvam savas dzīves laikā tā arī nesanāca aizbraukt uz Itāliju vai Zviedriju. Par to šāva nost. Iedomājieties!!! Kā var mīlēt šādu režimu??? Tie kas karoja - tiem laikam visu cieņu. Laikam. Tiem patiešām bija grūti. Tie, protams, bija cilvēki ar nepiepildītiem sapņiem, taču tieši viņi atnesa pusgadsimtu pagrimumu un bēdas. Tie bija tie, kas nezin kapēc palika arī pusē Eiropas. Kapēc, ja neviens to negribēja??? Tie bija tie, kas līda, kā cērmes uz Somiju!! Kāpēc jūs līdāt uz Somiju??? Ko jums tur savajdzējās?? Tāpat tie palika Latvijā!!!
Ja kāds vēl nesaprot, kāpēc mēs nepieņemam krievisko, bet pieņemam vācisko, tas to laikam nebūs spējīgs saprast. Mēs dodam priekšroku VW, nevis Moskvičam. Mēs dodam priekšroku tautai un kultūrai, kas ļoti smagi kļūdījās, kas līdz šim to visu nožēlo. Bet cita tauta nenožēlo ne nieka. Gluži otrādi-turpina bazūnēt savus noziegumus. Tā cita tauta rupji lamājās, spļaudās, pārsvarā strādā netīros darbus un sauc sevi par uzvarētājiem. Cerams, ka tomēr drīzumā īstie veterāni apsprāgs. Ko lai dara. Laiks iet! Šodien jau aizliedza PSRS simbolus rīt aizliegs arī okupācijas slavināšanas svētkus...

коротко и ясно Шняга!

V Valdis 10.05.2009

Urlam laikam dusmās netīrumi neatmazgātie sāk paši krist nost un saulespuķu sēkliņām viņš pasaka stingru -Nē.

U Urla 10.05.2009

Слушай ты, не Русское животное, пшёл-бы ты от сюда по добру по здорову... Разплодились мать вашу...

Салют всем Русским пацанам

Бальшой Респект и уважуха всем русским пацукам

Лабатые УРОДЫ наахуй себите в жопу и не вэлезайте от туда или мать вашу убейтесь об стену головой Ублюдки.

D Deivids1180 28.10.2019

Вот чем не Фашист... националист... Он кроме Русских никого не славит, так и Гитлер говорил... Вас за это никогда не неполюбят...

J josivs 10.05.2009

Redz, kā prot mums, ''labatijiem '', mutes aizbāzt ciet:D:D

U Urla 10.05.2009

бля, чо за гавнатёрки на раёнчике? саня бы тут быстро навел порядок!

E EsNoPsrs 10.05.2009

Juri!!!Ko tad Tu no manis nebiji gaidījis!!!Man šī tēma interesē. Pie reizes meklēju manus pazudušos radus un to lieciniekus. To ko rakstu, esmu personīgi dzirdējusi no cilvēkiem, kuri cietuši no krieviem. Esmu izbraukājusi Poliju un savākusi stāstus, ko krievi darījuši, it sevišķi Šlezien pusē. Tad nejauši tikos ar izvarotām dāmām. Kurām piedzimuši no tiem (izdzimteņiem)bērni. Kā Polijā tā arī Vācijā stāstīja, ka pašas smērējušās ar sūdiem, lai neaiztiktu.Izvaroja pat stāvoklī topošās māmiņas.Tu pat nezini to, ka Rīgā ieejot krievi arī izvaroja, kur ir vēl liecinieki dzīvi. Un Tu arī laikam viens no šiem sarkano tizleņu aizstāviem.

D Deivids1180 28.10.2019

Tas ir bēdīgi, bet ne jau tautība ir tas brāķis, bet karā... Tas pats būs sastopams arī Napoleona armijā, un citu valstu... Pat vecos labos krustnešu gājienos...

E EsNoPsrs 10.05.2009

Lepi piebiedrojos un pilnīgi iegāju viņas stāstījumā.Domāju, ka Lepī piekritīs.

U Urla 10.05.2009

Уебок бля какой то! из жопы выскочил и напрягся БЫСТРО!!! )))))))))))))))

U Urla 10.05.2009

так ты блять возьми и дай, пидрила гнусная. Я об таких как ты хуй вытераю после ебли.

Mamma 10.05.2009

Toony tu ko ? Krievu m...? Latvija ir briiva valsts un tai briivai buut, bet visi iekarotaaji agri vai veelu aiztiisies jo nekaadas zeltaraktuves un nafta te nav atrodama.

K kate 11.05.2009

Bļin, atkal tā pārgudrā Toony [slēpt]@ Kas prasa Tavu stulbo viedokli??

L Lepi 11.05.2009

Tu tak esi tas pats jocīgais (schausspieler). Tos materiālus tiešām esi savācis. Ar to tulkošanu ir kā ir:))

S Smaida 11.05.2009

Cerams ka krievu tautiibas cilveeki beidzot sapratiis ka vinji ir sveshaa zemee, sapratiis ka katrai valstij ir savi likumi. Jebkuraa citaa valstii arii ir taads kaa pienaakums runaat savas valts valodaa! Nekur citur ar jums nerunaas krieviski, laikam jau taa ir muusu latvieshu kljuuda ka censhamies sazinaaties ar cilveeku taadaa valodaa kaa vinjsh runaa! Bet tomeer ir jaabuut cienjai pret tiem kas ir valts pamatiedziivootaaji, ne mees iekarojaam juusu zemi, ne mees uzspiezham savu valodu! Vai tieshaam ir tik gruuti ir pielaagoties, neviens nesaka ka aizmirsties krievu valodu un runaajiet tikai LV valodaa, bet iemaacieties un izmantojiet to, un krievuvalodaa runaajiet savaa starpaa! Gribeetu zinaat kaapeec juus tik ljoti neieredzat muus?! Tas ka mees parmetam ka Krievija okupeeja muus un gandriiz izniicinaaja, tas ka Krievi to neatbalta un tas noziimee ka taa nav taisniiba un mees esam melji! Un tieshaam Liels paldies Vaacieshiem ka atzina savu vainu, un taapeec kljuva par attiistiitu valsti, kur arii turki kas aizbrauc runaa vaaciski un nespreegaa par to ka "vinjus abizho"! Ja kaads nezin kur ir Krievija es labpraat paraadiishu, un paliidzeeshu sakravaat mantas celjam! Tur juus neviens neaiztiks!
Ja gribat palik te iemaaciities respekteet valsti, iemaaciities latvieshu valodu, nezemot muusu valts simboliku, neuzskatiit ka jums pieder viss un juus varat dariit visu! Un nebuut tiem, kas ja ir iespeeja radiit nekartiibas un piedzerties.

D Deivids1180 28.10.2019

Tas ir pareizi. Skatos šeit tāds naids pret krieviem, tad arī nav adekvāti... Jo padomju laikos un iekarošanas laikos visi sēdēja klusāk viens par otru... ka tik ne Sibīrija. Dažs labs tak vispār uz Kanādu aizmuka... Pēc vēstures Čečeni vairāk nekā mēs samaksāja ar gandrīz visas tautas izsūtīšanu... Un pēdējo reiz arī nesanāca viņiem izrauties no Krievijas valsts, bet bija devuši kolosālu pretošanos... Par ko mums ir pamatīgi jākaunās...pat Somi 2 mēnešus Krievus nelaida, kolosālu partizānu pretestību parādīja Krieviem... Pretojās un karoja... Man par to ir kauns, jo kliedzam tagad vairāk kā visi... Ne SOMI ne Čečeni tā neraud un nesūdzas ka mēs.

K Katrīna 11.05.2009

Slimi cilvēki!! Kauns par jums visiem!! Esmu krieviete un lepojos ar to, nedzīvoju savā etniskajā dzimtene-tā nu ir sanācis-Globalizācija! Kā jūs vispār dzīvojat ar tādu slimīgu naidu galvā(adreēts lielajiem''vēstures zinātājiem" °krievu nīdējiem)?? Paši vien visu kultivējat...ja jums būtu jāpiedzīvo karš un jākaro...jūs runājat par cieņu.Kā var cienīt tautu kura neciena pati sevi un kara veterānus???????????

D Deivids1180 28.10.2019

Piemērs: nākot no darba mājās Vīrietis redz kāpņu telpā maniaku, kurš izvaro kādu sievieti.. Metās virsū, pieveic maniaku, un... Sāk pats viņu izvarot un aizvelk uz savu dzīvokli un nnnnnnntos gadus nelaiž vaļā... Vooooooo Atbrīvotājs!

L Loreta 11.05.2009

Lepi, cilvēki ir dažādi, visa tauta nevar atbildēt par morāliem kropļiem, kas darījuši noziegumus.
Es piekrītu Toony. Mēs normāli nevarēsim dzīvot un veidot savas tautas nākotni, ja rādīsim ar pirkstu, dzīsim prom, nespēsim mierīgu prātu saprast.
Latvija kā apzināta valsts ir bijusi brīva vien apmēram dažus gadu desmitus!! pirms tam vienmēr bija kādas lielvalsts gūstā!!!
Raksta autor, Vācijas paspārnē būtu labāk?! Ja kara iznākums būtu savādāks, labākas situācijas nebūtu, pirmkārt, Hitlers jau bija pārvērties par monstru, savējos sūtīja nāvē, psihiski slims cilvēks, otrkārt, tiešām uzskati, ka kādam, izņemot latviešus, interesē Latvijas liktenis un progress??!
Paga, paga, vai atcereties, ka vācu baroniem bija pirmkāznakts tiesības nevainīgām latviešu līgavām.t
Galvenais, ka mūsu naidu, tūļību, pasivitāti izmanto politiķi, pamet mums nacionālisma kaulu, mēs graužam, naudas nav, dzīvojam kā trešās pasaules valsts un atrodam vainīgos, protams, ne sevi...

L Lepi 11.05.2009

Loreta, piekrītu daļēji. Ne tikai kulakus bet arī nevainīgus cilvēkus. Vairākums kulaku jau bija devušies uz rietumiem. Lai lopu vagonos būtu vajadzīgais skaits, vāca visus pēc kārtas un tie nebija kulaki.
Tony, Tu izlasīji tikai rindkopu no vēstures un tālāk??? Ieskaties materiālos=Die Luftbrucke, Der Untergang, Der Pianist, Schlage die Trommel utt... un tad sāc spriguļot talāk, gudriniek. Krievijā vēl ir dažas vietiņas kur dzīvo kā (labajos padomju laikos). Vari padzīvot un papriecāties, pie tam bez iemīļotā internete. Tikai iedzīvotāji laižas lapās no turienas. Jo dzirdējuši, ka var nepiespiesti dzīvot un redzēt kautko vairāk.

G Galina 11.05.2009

Я в шоке!!! Как так можно, это история!!! Хоть один латыш смог бы сейчас пойти воевать? или только здесь на словах все такие важние?

D Deivids1180 28.10.2019

Я тоже об этом думал..а даже если би не мог... Значит кто сильнее тот и прав!

У меня 100 кг веса и боксерских навыков гора, волос на улице и жизнь повидал... походу я не правильно живу... Надо притеснять те кто слабее, Ведь кто сильнее тот и прав...

L Loreta 11.05.2009

Galina, varētu, mēs, šķiet, to 90.gados esam pierādījuši!!!Bet vai Tu varētu Latvijā, sabiedriskā saitā izteikties Valsts valodā.

M Marija 11.05.2009

9 maijas-svētki ne tikaj krieviem, bet visai Eiropai. Vai tad Latvija nav daļa no Eiropas???? To, ka pilsētu piecūkoja, protams, ka nav labi, bet ja atcērēties kada bija Rīga pec savas 800 g. jubilējas svētkiem?? Bija vēl trakāk... ta ka nav ko te raudāt. Bet īstas "dzeršanas svētki" ir mūsu Līgo svētki.. Vienmēr atradīsies kāds, kam ebkūra svētku diena ir tikai iemesls lai piedzērties. Tas nav tikai krieviem raksturīgs..