www.sudzibas.lv 9 Maijs Cērmes nav savu māju

9 Maijs - Cērmes nav savu māju

Teikt, ka te kādreiz bija Krievijas impērija ir tāpat kā teikt, ka mašīna ko es pārdevu, joprojām it kā pieder man!Mēs nokārtojām visus darījumus ar Krieviju un PSRS. Jums te nav ko meklēt! 9. maijs tikai Maskavā var būt svētki!!! Mums tie nav svētki. Mums otrais pasaules karš beidzās tikai 1994, kad krievu zaldāts aizgāja! Mums 9. maijs paaudžu paudzēm nozīmēja starpatautisku izolāciju, atpalicību un represijas. Manam tēvam savas dzīves laikā tā arī nesanāca aizbraukt uz Itāliju vai Zviedriju. Par to šāva nost. Iedomājieties!!! Kā var mīlēt šādu režimu??? Tie kas karoja - tiem laikam visu cieņu. Laikam. Tiem patiešām bija grūti. Tie, protams, bija cilvēki ar nepiepildītiem sapņiem, taču tieši viņi atnesa pusgadsimtu pagrimumu un bēdas. Tie bija tie, kas nezin kapēc palika arī pusē Eiropas. Kapēc, ja neviens to negribēja??? Tie bija tie, kas līda, kā cērmes uz Somiju!! Kāpēc jūs līdāt uz Somiju??? Ko jums tur savajdzējās?? Tāpat tie palika Latvijā!!!
Ja kāds vēl nesaprot, kāpēc mēs nepieņemam krievisko, bet pieņemam vācisko, tas to laikam nebūs spējīgs saprast. Mēs dodam priekšroku VW, nevis Moskvičam. Mēs dodam priekšroku tautai un kultūrai, kas ļoti smagi kļūdījās, kas līdz šim to visu nožēlo. Bet cita tauta nenožēlo ne nieka. Gluži otrādi-turpina bazūnēt savus noziegumus. Tā cita tauta rupji lamājās, spļaudās, pārsvarā strādā netīros darbus un sauc sevi par uzvarētājiem. Cerams, ka tomēr drīzumā īstie veterāni apsprāgs. Ko lai dara. Laiks iet! Šodien jau aizliedza PSRS simbolus rīt aizliegs arī okupācijas slavināšanas svētkus...

nepatīt patiesība?

E egons 13.05.2009

un ko Tu te dari tukšpauri?

J josivs 13.05.2009

Lūk, jūsu prātiem saprotama dzeja:

Горжусь я вами, наши деды,
За то, что отстояли Сталинград.
И я был с вами, реинкарнация, а хули?
Спасал от Власова я Ленинград.

Убил я Гитлера голыми руками,
Жаль, что не знает этого никто.
На урлас продолжаю бой, а хули?
Набью я власовцам ебло.

Мораль этого стиха таковой,
Что нету Георгиевской ленточки? По ебалу НА!

Patīk, vai ne?!

rupji

J josivs 13.05.2009

Rupji ir, bet kurš parazīts nav rupjš?

zināms, ka Tu esi parazits

J josivs 13.05.2009

Mani niku jau nevajag nelietderīgi [slēpt]@

U Urla 13.05.2009

Да хуйню ты написал. Сам ты нюхаешь клей! Ты вообще знаешь, что такое реинкарнация? Я на самом деле убил Гитлера голыми руками. А Георгиевскую ленточку я нашу 24 часа в сутки. Это мое уважения к ветеранам да и к себе, потому, что я тоже ветеран и сражался, чтоб вы жили, суки.

Коротко и ясно! ))

A Agy 13.05.2009

Urla, ja stoboj soglasna polnostju

i ja toze

L Loreta 13.05.2009

Par bučošanos pieminēju, kriev, tāpēc, ka pēc tam pret jauniešiem bija represijas- viņus izsauca skolas padome un izteica brīdinājumu, viens otram netuvoties, vai arī izslēgs no skolas. Jā, reāls fakts, kas notika dzīvē- visam bija jābūt kontrolētam. Elemtāras cilvēktiesības CCCP netika ievērotas.

Бля, легенда!
уважуха на такое чюдо!

E Edgars 13.05.2009

Loreta, tā arī bija pareizi, nebija mazgadīgu padauzu, kuras neprot drāzties un tad raud, ka jādzemdē 14 gadu vecumā. Varbūt Tu arī tāda, tad atvaino!

U Urla 13.05.2009

Я такие мероприятия поддерживаю, надо чтото делать, ну обнаглело государство вконец, я реально не понимаю что люди безработание делают после того как пособие заканчивается ..

E egons 13.05.2009

tas pavisam noteikti, tagad ņem viņas kur gribi, kaut tramvajā, tad tik skrien pakaļ un brēc, ka sīkais-kā lai baro...

L Loreta 13.05.2009

Kā latvietis var piekrist, ka CCCP laiks bija labs?????? Kaut mazliet palasiet vēsturi, vajag painteresēties kāda LV bija pirms kara. Kādi bija zelta krājumi, kāds bija eksports, ražošana, cik daudz bija uzņēmēju, tas kāds bija progress, ja nebūtu kara, LV būtu tiešām bagāta valsts!!! Nu, ja, bet mums jau mode- neko nezinu, bet viedoklis ir!!! Kauns dzīvot dzimtenē un neko par tās vēsturi nezināt...

E egons 13.05.2009

jā kauns dzīvot tādā dzimtenē, kur tik daudz stulbu vēsturnieku

L Loreta 13.05.2009

Idiot, Edgar, nebija mazgadīgu padauzu, nebija homoseksuālisma, lezbiešu, prostitūtu, ja??!??! tas netika afišēts, nekas neizdevīgs partijai netika afišēts. Visi baigi laimīgi darbcilvēki, zombēti, ar pazeminātu pašizpausmi, aunu bars... re, daži joprojām ir tādi, manipulējami...Sokrāts pareizi pateica, ir cilvēki, kas nekas vairāk par vergiem nevarēs būt, jo nav spējīgi domāt!