www.sudzibas.lv 707.lv Slikts serviss

AB SHOP 707 - Slikts serviss

Pasūtījām tvaika nosūcēju šajā kompānijā. Pirmkārt, atnāca rēķins ar pvn (mājaslapā ir norādīta cena ar pvn - tā ir rakstīts pie preces cenas) , kaut arī šīs uzņēmums ir izslēgts no pvn maksātājiem. Kad uzzvanīju, paprasīju, lai noņem pvn, man teica, ka cena paliek tāda pati (kā ar 21% pvn) , tikai koriģēsim rēķinu, ierakstot to pašu summu bez pvn. Atnāca rēķins ar 0% pvn, kurš arī dokumentāli nav pareizs. Bet varbūt arī tas nav tik būtiski, ka konsultanta (vārds - austris) nepareizi sniegta informācija.
Telefona sarunā skaidri un gaiši bija paprasīts, vai šim tvaika nosūcējam iet komplektā ogles filtri (kas arī bija ierakstīts mājaslapā, jautājumus telefoniski uzdevu tikai precizēšanai) , uz ko man konsultants ir atbildējis, ka jā, tās esot komplektā. Kad atnāca prece, protams, nekādu filtru mēs neieraudzījām. Mums bija būtiski, lai filtri nāk komplektā, jo atsevišķi tie maksā diezgan dārgi - ap 20-30 eur. Tālāk, sarunā, konsultants ir pateicis, ka viņš neatcerās, ka viņš tā būtu teicis un ka komplektā nav iekļauti filtri. Informācija nomainījās nedēļas laikā.
Diemžēl, patērējām savu laiku (preci atsūtīja tikai pēc pusotras nedēļās) dēļ nepareizi sniegtās informācijas. Neiesaku nevienam sūtīt šajā firmā kādu preci.

J

L Lepnais Meness 14.07.2017

uz VID jāiet!

Oļegs Zatlers 15.07.2017

Ko var sūtīt preces kaktu kantoros un pēc tam sūdzēties?