www.sudzibas.lv 707.lv Krāpšana

707.lv - Krāpšana

707.lv pielieto šantāžu! Prasa lielāku naudu preces izņemšanas dienā! Situācija sekojošā:

16.08.21.
Esmu pasūtījis 3d pildspalvu par cenu 50,40 eur. Iepriekš pa telefonu preces izņemšana tika solīta pēc 2 dienām, trešdien 18.08.21. Man prece vajadzēja bērna dzimšanas dienai, šo preci veikalos atrast nevar, tikai interneta veikalos un jāgaida piegāde, viņi vienīgie kas solīja piegādāt pirms pašas dzimšanas dienas, līdz ar to pasūtijumu esmu izveidojis šeit. Pa telefonu izstastīju cilvēkam, ka ja ar viņu piegādi kaut kas notiks, es vienkārši nepaspēšu pasūtīt citur. Man solīja ka viss būs kārtībā un jāgaida zvans trešdien.

18.08.21.
Nav ne zvana, ne apstirpinājuma rakstiski es zvanu pats, man teica ka piegāde kavējas un būs piektdien no rīta 20.08.21.. Ok, joprojam labi un it kā paspēju, velreiz pateicu pa telefonu cik tā piegāde svarīga savlaicīgi.

20.08.21.
No rīta rakstu ēpastu, atbildes nav. Zvanu kartējo reizi pats un man teica ka prece jau ienākusi un var jau braukt pakaļ, jo pusstundas laikā tiks pieņemta. Es biju jau ceļā, kad man atzvana un Saka ka lai izņemtu preci ir jāpiemaksa vel 17 eur! Uz manu komentāru ka es nemaksāšu, jo bija vienošanas par citu cenu un nedēļas laikā nekadas ziņas par nosacījuma maiņu nebija, teica ka “preci pardod nevarēs un tā it kā ir "atnākusi bojāta”. Es teicu ka sudzēšos, šitais atbildeja ka viņam “ir vienalga”.

Sūdzība tika iesniegta patērētāju tiesību aizsardzības centrā (Ptac) .

06.09.2021