www.sudzibas.lv 7 rozes Neatbilstoša prece, slikta komunikācija

7 rozes - Neatbilstoša prece, slikta komunikācija

Pavasarī iegādājos mežvīteni 7rozes.lv, saņēmu to, viss bija kārtībā. Bet beidzot tas ir uzziedējis pilnīgi citā krāsā nekā pasūtīju. 7rozes.lv nenāk pretī un cenšas iestāstīt, ka iegādātais mežvītenis ir sarkanā krāsā, bet gan manis uzņemtajos foto, gan viņu atsūtītajos krāsa ir violeta! Parastais violetais mežvītenis, kas atrodams teju katrā dārzā! Vēlējos sarkanu un atbilstošu mājaslapā pieejamai informācijai pasūtīju sarkanu. Tagad izrādās esmu daltoniķe un nekā man nevar palīdzēt. : d: d lūdzu, nepērciet mežvīteņus šajā uzņēmumā, kamēr neesat uz vietas redzējuši, kā tie zied!
Kāpēc mājaslapā vispār ir jāliek attēli pie katras šķirnes, ja es varu nosaukt jebkuru šķirni un man pateiks, ka tā ir sarkana? : d
vai vēl kādam attēlā redzamais augs liekas sarkans?
Blakus attēlos 2 sarkanās šķirnes, kas norādītas mājaslapā.

Interesanti, ka uzņēmums nepieļauj opciju ielikt atsauksmes ne mājaslapā, ne facebook lapā. Laikam ne es vienīgais tāds klients.

R RXX 02.07.2020

Tā ir purpursarkana krāsa. Un esiet tik laipna, iegūglējiet, kā “dzīvē” izskatās Clematis Rouge Cardinal!

L lorra 02.07.2020

Jums vajadzētu saprast, ka nejēdz Jūsu uzņēmums sadarboties un izvietot atbilstošas fotogrāfijas! Un iegūglējiet paši!
Jūs pat nezināt, kādu krāsu klients pasūta 😀😀😀 jo tā nebija Rouge cardinal 🤦🏼‍♀️
Violeta krāsa nav sarkana.

L Lindaozo 20.08.2020

Kāpēc Jūs tirgojat vienu, bet izsūtat citu? Arī feisbukā lasīju par Jums sūdzības...

A AiK 02.07.2020

Cilvēki jūs esat slimi

A anett 03.07.2020

Violets un sarkans nav gan viens un tas pats tiešām. Tiem, kuri kopj savus dārzus un vēlas tajos dažādu augu vai šķirņu daudzveidību, šis ir diezgan mulsinoši un tā pat ir uzskatāma par klientu maldināšanu...
Man dārzā ir gan sarkana, gan violeta un arī rozā klemāte un šīs visas krāsas tiešām atšķiras.

L Lindaozo 20.08.2020

7rozes nevar neko sūtīt mājaslapā! Uz vietas arī iesmērēja rozi. Teica, ka būs vienā krāsā, bet zied citā. Te Tev nu bija dažādība dārzā

IngussM 16.11.2020

Cik man zināms mājaslapā 7 rozes pie katra produkta var pievienot atsauksmes, bet šīs abas šķirnes aprakstos nav rakstīts ka tās ir sarkanas, lasam lūdzu aprakstus.