www.sudzibas.lv 2U.lv Slikts serviss

www.2u.lv - Slikts serviss

Pasūtīju veikalā plašu atskaņotāju, saņēmu to laicīgi, pieslēdzu, bet skaņa bija briesmīga. Kad nosūtīju atpakaļ uz garantiju, saņēmu atbildi, ka esmu nemākulīgi rīkojies un salauzis skaņas noņēmēju t.i. adatiņu. Gribu pateikt ka bij ļoti uzmanīgs tieši ar šo mantiņu, jo zināju ka tā ir jūtīga un neko nesalauzu. Sanāk ka man ir iedots jau sabojāts atskaņotājs. Kad prasīju naudu atpakaļ par nekvalitatīvu preci, viņi pateica, ka es esmu salauzis un ka neko nedarīšot! Esiet uzmanīgi ko pērciet interneta veikalos. Varbūt šādas lietas ir jāpērk tādā veikalā kur var iepriekš pieslēgt un pārbaudīt pirms ved mājās, lai nesanāk šāda ķibele kā man. Veikals briesmīgs, jo runā ļoti sliktā latviešu valodā, izņemot vienu sievieti, kur bija laipna, bet lietas būtību nevarēja atrisināt un vajadzēja vien runāt ar krievvalodīgu darbinieku kurš latviski slikti spēj izteikties. UZMANIETIES no "2U.lv" SIA "Baltic Able Traders" internetveikals.

B

P Pircējs 11.03.2016

Pasūtīju internetveikalā preci, solītajā laikā nepiegādāja. Piezvanot uz biroju, apsolīja precizēt un atzvanīt, taču arī tas netika izdarīts. Uz e-pastiem neatbild. Otru reizi piezvanot arī solīja pārzvanīt pēc precizēšanas, neatzvanīja.

A Abolina 17.06.2016

Jums paveicās, ka nesamaksājāt uz priekšu. Mums nav ne saldētavas, ne naudas.